Site icon Blog-Okur

2022 Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler

2022 Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. 2022 Ocak ayında vizyona girecek filmler, yayınlanacak yabancı filmler, 2022 Ocak filmleri, 2022 sinema filmleri, Ocak ayında vizyona girecek filmler, Ocak ayında hangi filmler yayınlanacak, Ocak ayında sinemada neler var gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

2022 Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler

İyisi veya kötüsü, doğrusu ya da yanlışı ile geçen uzun 2021 yılının ardından; sinemaseverler, yepyeni bir yıla kucak açıyor. Ve böylece pandemi koşulları nedeniyle ertelenme durumunda kalan pek çok film, bugünden itibaren izleyici ile buluşuyor.

Liste gerekli şartlarda güncellenecektir. İşte karşınızda 2022 Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler…

2022 Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler

7 Ocak

Canım Dayım

Canım Dayım, Çernobil’in olumsuz şartlarından etkilenen, otistik bir birey olan Adem ile onun küçük yeğeni arasındaki sempatik dostluğu ekranlara taşıyor.

Paralell Mothers

Birbirinden tamamen farklı özelliklere sahip iki bekar kadın, kazara hamile kalıp doğum yapmalarının ardından hayatları değişmeye başlar.

Lübbey’in Laneti

Manisa Salihli ile Ödemiş sınırında yer alan Lübbey Köyü, filmin asıl dayanak noktasını oluşturmaktadır. Mezarlıkta yürütülen bir operasyon sonucu geçmişi 300 yıl evveline dayanan bir kutu bulunur. Kutuda ise hapsolan cinler bulunmaktadır. Lanet geri döndü!

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas

Aslan, ismi Hürkuş olan eski uçağı canlandırmak üzere yola koyulmaktadır. Büyük babasının notları yardımıyla yeni bir işe girişen Aslan, macera tutkunlarını mest edecektir.

Kahraman (A Hero)

Cannes Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’ne layık gösterilen Kahraman, Rahim isimli hapis mahkumunu takip etmektedir. Peşinde biriken dağ gibi borcu kapatamayan genç adam, borçlarını sildirebilmek için alacaklısını ikna etmeye çalışacaktır.

Licorice Pizza

Amerikalı yönetmen Paul Thomas Anderson, izleyenleri, 1970’li yılların San Fernando Valley’ine götürmektedir. Alana ve Gary isimli genç bireylerin oyunculuk kariyerindeki iniş ve çıkışları ile yön bulan film, dram ve romantik-komedi teması ile alıcı karşısına çıkmaktadır.

Nalan

Geçirdiği bir kaza sonucu sabah programı sunuculuğuna 2 yıl ara veren Nalan, 2 yılın ardından, programa kaldığı yerden devam eder. Ancak kendisinde birtakım değişikler bulunmaktadır. Kendisine yöneltilen soruya hafızasında canlanan cevabın tam tersini söyleyen genç kadın, sadece kanaldan kovulmakla kalmayacak. Halkın nefretini de kendi tarafına çekecektir.

The King’s Man: Başlangıç

Oxford Dükü ile Conrad’ın dünyayı etkisi altına alan kötü güçlere karşı verdiği savaş, The King’s Man: Başlangıç ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

14 Ocak

The 355

CIA ajanı Mason, bilgisayar uzmanı Khadijahve, Alman ajan Marie ve Kolombiyalı psikolog Graciela, paralı askerlerin eline geçen gizli bir silahı geri almak için müttefik olur.

Scream 5

Scream hayranları ekran başına. Arkaya arkaya gerçekleşen amansız cinayetleri çözmek üzere yolan koyulan bir kadın, Scream’in yeni konuğu olacaktır.

Cyrano

Egoist, bencil silahşör Cyrano de Bergerac, gönlünü Roxane’a kaptırdığında, burnunun büyüklüğünden dolayı aşkını ilan edemez.

Hotel Transylvania: Transformania

Serinin dördüncü filmi olan Hotel Transylvania: Transformania, Dracula ve ailesinin yaşadığı maceraları merceği altına almaktadır.

Operation Fortune: Ruse de guerre (Servet Operasyonu)

MI6 ajanı Orson Fortune ve ekibi, ölümcül bir silahı ortadan kaldırmak üzere milyarder tüccarın peşine düşer.

21 Ocak

Redeeming Love

Francine Rivers’ın romanından uyarlanan Redeeming Love, küçükken taciz edilen genç bir kızın hayat hikayesini konu etmektedir.

Şarkını Söyle 2

Şarkını Söyle 2, Buster Moon ve arkadaşlarının, Crystal Tower Tiyatrosu’nda düzenleyecekleri yeni şovu merkezine almaktadır. 

Run

Film konusu için tıklamanız yeterli.

28 Ocak

Morbius

Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen karakteri Morbius’un yükseliş hikayesi 28 Ocak’ta izleyici ile buluşmaktadır. Güncelleme: Morbius’un vizyon tarihi, 1 Nisan 2022 olarak revize edildi.

2022 Ocak Ayında Vizyona Girecek Filmler yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Exit mobile version