Skip to content

365 Gün Bugün Film Konusu ve Yorumu – Netflix

365 Gün Bugün Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. 365 Gün Bugün film konusu, yorumu, 365 Days: This Day incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

365 Gün Bugün Film Konusu ve Yorumu – Netflix

365 Gün Bugün (365 Days: This Day) film incelemesi spoiler içermiyor.

Yayınlandığı ilk tarih olan 2020 yılında sadece Netflix bültenlerinde değil, Google aramalarında da zirveyi çeken 365 Gün’in devam filmi nihayet izleyici karşısına çıktı. Cinsellik, tutku, şehvet ve arzu konseptleriyle derme çatma bir romantizm öyküsü sunan senaryonun bu denli popüler olması bazı birimler tarafından etik dışı ve sanal dünya benzeri yorumları doğursa da projenin devam filmi için yüksek talep yeterli oldu. Michele Morrone ve Anna Maria Sieklucka’nın başrolü paylaştığı erotik gerilim temalı yeni ürün ile ilgili diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Yönetmenler Barbara Bialowas ve Tomascz Mandes, 27 Nisan’da alıcı karşısına çıkan popüler projeleri için ilk öykünün finalinden yola çıkıyor. Laura (Anna Maria Sieklucka) ve Massimo’nun (Michele Morrone) evlendikleri yerden başlayan hikâye, Laura’nın önceki filmden kalan sitemleriyle devam ediyor. Rakip mafya çetesinin kendisine yüklediği tehdit ve baskılar nedeniyle sıkılan genç kadın; korumalı bir hayat yerini özgür bir gelecek umuyor. Haliyle, hikâyenin ana temasını oluşturan cinsellik ve seks kültürü de kaldığı yerden sükûn ediyor. Alt metinlerden ziyade kırmızı ve siyahın tonları; aşk ve sade romantizme nazaran şehvetli balayı günleri seriye ortak oluyor.

365 Gün Bugün Film Yorumu

Pek çok olumlu duyguyla seyir alan evlilik bülteninin günden güne dağılması, farklı sebepler yüzünden ayrılık boyutuna geçilmesi serinin yeni yüzü gibi gözükürken sır ve gerilim kendisini eksik etmiyor. Massimo’nun sinsi gülüşü altından yatan ihanetler ve yalanlar ordusu izleyici karşısında yer edinirken Laura’nın travmatik günleri cereyan ediyor. Süper model bahçıvan Nacho (Simone Susinna) ile günlerini geçirmeye başlayan genç kadın, Massimo’da bulamadığı duyguları Nacho’nun yardımıyla hissetmeye başlıyor.

Showtime’ın “gezegeni kurtarma” temalı yeni bilim kurgu dizisi: The Man Who Fell to Earth

Arka planda yükselen gürültülü müzikler, rahatsız edici cinsellik argümanları, çıtayı aşamayan oyunculuklar ve konusu gereğince bozuk bir tat bırakan 365 Gün Bugün, tam da beklenildiği gibi, pişmanlıklar yaratıyor. Erotik tarzıyla kendisini satmaya çalışan bir film için dahi çıtayı aşamadığı gibi; zevk ve duyguların altında kalıyor. Öyleyse keyifli seyirler.

Sonuç olarak: 3/10.

IMDb: 4,5 / Ayrıca güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Film Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Anna Maria Sieklucka – Laura
  • ichele Morrone – Massimo
  • Simone Susinna – Nacho
  • Magdalena Lamparska – Olga
  • Otar Saralidze – Domenico
  • Robert Wabich
  • Christof Wójcik
  • Rebecca Casiraghi
  • Tamer Karabay ve diğer.

365 Gün Bugün Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: