Skip to content

American Horror Stories Dizi Konusu ve Yorumu – Hulu

American Horror Stories Dizi Konusu ve Yorumu – Hulu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. American Horror Stories dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, American Horror Story fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

American Horror Stories Dizi Konusu ve Yorumu – Hulu
 • Çoğu bireyin ergenlik-lise yıllarını süsleyen, neredeyse ilk defa uzun soluklu korku maceralarına atılmamıza sebep olan American Horror Story’in yeni uyarlaması, 15 Temmuz itibariyle Hulu ekranlarında izleyenlere sunuldu.
 • Ve böylece yeni dizi, American Horror Stories ismiyle 2021 yılının en dikkat çekici spinoffları arasına ismini yazdırmaya başardı.
 • 2011 yılında yayınlanmaya başlanan ve 8 sene boyunca 100’ü aşkın bölümüyle gönüllerimizde taht kuran içerik, bir diğer deyişle tekrar hayat bulmuş oldu. Diğer detaylar şöyle:

Feud, Glee, 9-1-1, American Crime Story ve nice muazzam proje ile dizi dünyasında yer edinen yaratıcı Ryan Murphy, 2021 yapımı American Horror Stories ile yeniden karşımıza çıktı. Güçlü ve dinamik geçmişine her yıl yeni bir içeriği katarak dizi dünyasının öncülerinden biri olmasının yanı sıra başarıya aç ve hırslı karakteriyle yapımlarını yoktan var etmeyi bildi. Bu kez American Horror Stories gibi iddialı bir dizi ile halihazırda beğeni yağmuruna tutulan ve damakta bıraktığı tat ile korku kültürüne farklı bir anlam katan American Horror Story’nin spinoffuyla alıcının beğenisine çıktı.

American Horror Stories Dizi Yorumu

Henüz 2 bölümü yayınlanan dizi “lastik adam” olarak hatırlayabileceğiniz The Murder House konsepti ile start almaktadır. Michael ve Troy isimli genç aşıkların planları doğrultusunda halk tarafından lanetli ev olarak lanse edilen malikaneye taşındıklarını görürüz. 16 yaşındaki kızları Scarlett ile yeni bir düzen inşa etmek isteyen ebeveynler; taşındıkları yaşam alanını restore ederek bir nevi korku evine çevirme hayali taşımaktadır. Kızları Scarlett’in “burası lanetli, neden buraya taşındık?” sorusuna ise “hayaletler gerçek değil, sadece insanlar birbirine kötü şeyler yapıyor” şeklindeki cevaplarıyla birkaç gün sonra yaşanacak badirelerden habersiz olduklarını göstermektedirler. Ve üstelik lastik adam artık bir lastik kadındır. Böylece American Horror Stories’in ilk korku dolu anları başlamış olur.

Diğer bir yeni dizi: The White Lotus

Her hafta yayınlanacak yeni bölümlerle farklı hikayeleri merkezine alacak olan American Horror Stories; bence iyi başlangıç sunan, etkileyici bir antoloji serisi olma yolunda önemli adımlar atan bir dizidir. 2011 yılında piyasaya sürülen American Horror Story kadar vurgulayıcı bir başlangıca imza atmasa da dizinin hayranları için duygusal bir flashback, yeni başlayacaklar için de ilgi çekici bir akışa sahiptir. Ancak henüz sadece 2 bölüm yayınlandığını hatırlatmakta fayda var. Bu sebeple yelkenleri erkenden suya indirmeyelim. Takipte kalın. Öyleyse sizlere iyi seyirler…

IMDb: 7,7

Akış boyunca oyuncu kadrosunda göreceğimiz diğer oyuncular:

 • Matt Bomer – Michael
 • Gavin Creel – Troy
 • Sierra McCormick – Scarlett
 • Paris Jackson – Maya
 • Belissa Escobedo – Shanti
 • Selena Sloan – Erin
 • Ashley Martin Carter – Rowena
 • Valerie Loo – Nicole
 • Kaia Gerber – Ruby
 • Aaron Tveit – Adam

American Horror Stories Dizi Konusu ve Yorumu – Hulu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: