Skip to content

Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ayrıca analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix İsrail geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Öldürme Güdüsü ile sıra dışı bir başarıya imza attı. Halihazırda geniş çaplı olup çeşitliliğin zirve yaptığı dönemde İsrail’in göbeğinde yaşanan bir aile cinayeti davasıyla trendlere girerek aslında küçük bütçelerle kaliteli belgeseller çekilebileceğini göstermiş oldu. Platformda yer alan benzer konulu belgesellerle büyük bir kıyaslama içerisine dahil olurken… Hikayesi, kurgusu, müzikleri ve belgesellerde olmazsa olmaz olan etkileyici alt metinlerle ismini hafızalara kazımayı başardı.

Bir diğer kusursuz animasyon: I Lost My Body

Tarihler 2 Kasım 2021’i gösterdiğinde platforma tekrar giriş yapan Netflix İsrail, bu kez tarih ve savaş tutkunlarını mest edecek büyüleyici kurgusuyla ön plana çıktı. 2. Dünya Savaş’ının zirve yaptığı dönemlerde, Nazi ve Yahudi başlığı altında, ABD’de gerçekleşen gizli operasyonlar hakkında bir film şeridi sundu. Görünüşe göre ABD, Yahudilerin, Nazi savaş esirlerini sorguladığı kampa ev sahipliği yaptı.

Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp Film

Gerektiğinde onlara yardımcı olan, evlerini açan, maddi ve manevi anlamda destekler sunan ABD, bu kez kendi planları dahilinde Yahudilere imkân tanırken aslında Nazi nezdindeki operasyonel düşünceleri ortaya çıkartmış oluyordu. Ordudan teknolojiye, yönetimden uzay bilimine kadar çeşitli skalalarda fikirler elde ederek belki de kendisini bugünlere hazırladı.

Film fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Platformda hizmete sunulan bir diğer başarılı belgesel The Devil Next Door’un da yaratıcılığını üstlenen Daniel Sivan’ın Amerika’nın Nazileri Sorguladığı Gizli Kamp ile icra ettiği bilmece göze oldukça hitap etmektedir. Her ne kadar tarihin, savaşın, Nazilerin veya ABD hükümetinin inceliklerine giriş yapmasa da… Her devleti ayrı ayrı ilgilendiren gelişmeler çerçevesinde kısa ve huzurlu bir görüş aralığı sunmaktadır. Mutlaka izleyin. Ve ABD, Yahudilerin olası gelecek planlarına nasıl hazırlandığına şahit olun.

Animasyon filmin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Camp Confidential: America’s Secret Nazis Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: