Skip to content

Annemle Balayı Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Annemle Balayı Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Annemle Balayı film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ayrıca analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Annemle Balayı Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Annemle Balayı (Honeymoon With My Mother) film incelemesi spoiler içermiyor.

  • Netflix, Amor de madre orijinal isimli yeni komedi filmi Annemle Balayı’nı şöyle tanımlıyor: Jose Luis isimli genç bir adam, düğün gününde terk edilmesinin ardından planlanan balayı tatiline annesi ile gitmek zorunda kalır. Jose Luis için daha ne ters gidebilir ki?

Paco Caballero’nun yönettiği yeni Netflix İspanya ürünü Annemle Balayı, Quim Gutiérrez’in hayat verdiği José Luis’in avlu atmasıyla açılıyor. İşinde, kariyerinde, sosyal hayatında başarılı olan genç adam evlilik gününde mağlup olarak yaşam iplerinin elinden kaçtığını düşünüyor. Hayatının aşkını kaybetmesine ilaveten fotoğrafçılara, müzisyenlere, yemeklere, garsonlara ve daha nicesine önden ödenen ücretler can sıkmaya devam ederken en büyük darbe balayı rezervasyonundan geliyor. Anne Mari Carmen (Carmen Machi) anlaşmanın iptali için acente ile yoğun bir savaşa girse de arda sadece iki seçenek kalıyor. Jose Luis ya tatili gitmeyip parasının yanmasına şahit olacak. Ya da annesiyle içinde her olanağın olduğu, sonsuz güzelliklere sahip balayı süitinde bir hafta geçirecek.

Annemle Balayı Film Yorumu

Aylardır Netflix’in öngörülebilir olduğundan yakınırken şimdilerde eleştiri oklarının sıkıcılık ve kepazelik yönüne evrilmesi, açıkçası, çok da şaşırtmıyor. Kurgusal yönleri, final sahnelerini, karakterlerin performanslarını konuşmak yerine absürtlük yaratmaya çalışırken rezil konumuna düşen senaryoların akıbeti de bu durumu tescilleyen en temel dokunuş gibi gözüküyor. Annemle Balayı da aklınıza gelen en kötü yapımlardan biri olmasa da komedi şeklinde pazarlanıp mimik oynatmayan filmler arasında kendisine yer bularak paragrafta bahsi geçem negatifliği ortaya çıkarıyor.

Bu diziye göz atmak isteyebilirsiniz: Shining Girls

Sonuç olarak… Jose ve annesinin birer çift gibi davranıp ücretsiz olanaklardan yararlanması, arka planda anne-oğul ilişkisinin tazelenmesi, annenin yeni bir kimliği bürünerek paslanmış yıllarına meydan okuması gibi gibi basitlik sendromları, filmden uzaklaşmak için diğer ölçütlere işaret ediyor. 4/10. Öyleyse görüşmek üzere.

IMDb: 6,0 / Ayrıca güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Honeymoon With My Mother (Amor de madre) Film Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Quim Gutiérrez – José Luis
  • Carmen Machi – Mari Carmen
  • Justina Bustos
  • Yolanda Ramos
  • Danny Bhowaneedin
  • Dominique Guillo
  • Edeen Bhugeloo
  • Vinesha Bissoondeeal

Annemle Balayı Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: