Skip to content

Aşk Garanti Film Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Aşk Garanti Film Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Aşk Garanti film konusu yorumu, Love, Guaranteed incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Aşk Garanti Film Konusu Yorumu ve İncelemesi

Bu tarz temaları konu eden filmleri vizyona çıkarmaktan ve izlemekten nedense sıkılmadık. Yıl içerisinde aynı konuyu taşıyan sayısız filme rastladık. Ancak içimizi kemiren “acaba bu film daha mı güzeldir” düşüncesi sebebiyle kendimizi izlemekten alıkoyamadık. İzledik ve izledik. Fakat neredeyse hepsinde aynı vasat düşünce ve duygulara şahit olduk.

Aşk Garanti adı altında birleşen oyuncu kadrosunun bize hissettirdiği etkiler yukarıda saymış olduğum düşüncelerden farksız değil. Göze batan yapaylığı, ortalamayı geçemeyen komedi sahneleri ve yine şans eseri hayatları kesişen iki şanslı kişi.

Diğer aşk temalı filmlere buradan ulaşabilirsiniz.

Umarım asıl sorun ettiğim kısmın; aynı konulu filmlerden ziyade aynı konulu filmlerin vasatlığı olduğunu anlamışsınızdır. Bugüne kadar birçok başarılı romantik-komediye şahit olduk. Başarılı bulduklarımız veya nispeten beğendiklerimiz de oldu. Fakat Aşk Garanti tarzındaki filmlerden yeteri kadar bunaldık.

Bu düşünceler tamamıyla bana ait. Siz romantik-komedi tadındaki her türlü içerikten keyif alıyorsanız, sonuna kadar saygılıyım. Fakat tema için ortada olan ve akşamını keyifle geçirmek isteyenler için filmi önermediğimi belirtmeliyim.

Aşk Garanti Film Konusu Yorumu

Tahmin edeceğiniz üzere senaryo iki farklı karakter üzerinden şekillenir. Bu kişilerden ilki -Susan-, daha çok düşük bütçeli bireyler için yoğun tempolu avukatlık göreviyle uğraşmaktadır. Bu davaları kısaca hayır amaçlı olarak nitelendirebiliriz. Haliyle çalıştığı büro bu hayır amaçlı işlerden oldukça etkilenir. Ve çareyi yüksek gelirli davalarda bulurlar.

İşte tam da o sırada karşımıza Nick isimli bir erkek çıkar. Arkadaş edinme uygulamasından oldukça şikayetçi olan Nick, karşısında Avukat Susan’ı bulur. Susan bu tarz davalara bakmak istemese de gelir açısında getirisi yüksek olduğu için davayı kabul eder. İkili günden güne dava üzerine konuşmaya başlar. Bu dakikalarda komedi türünün cevaplarını birkaç sahne de olsa almaya başlarız. Ancak nihai son bellidir. Aralarında çekim kuvveti oluşan ikili, romantizmin kapısını aralar….

IMDb: 5,5

Yönetmenliğini Mark Steven Johnson’ın, senaristliğini Hilary Galanoy ve Elizabeth Hackett’ın yaptığı 2020 yapımı film ile ilgili söyleyeceklerim bu kadar. Umarım sizleri filme karşı soğutmamışımdır. Ancak istenilen ve beklenen gelişmelerin olmaması, beni oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Umarım sizler seversiniz. İyi seyirler…

Love, Guaranteed Oyuncu Kadrosu

 • Rachael Leigh Cook – Susan
 • Heather Graham – Tamara Taylor
 • Damon Wayans Jr. – Nick
 • Jed Rees – Bill Jones
 • Lisa Durupt – Denise
 • Brendan Taylor – Gideon
 • Quynh Mi – Rita Wu
 • Kallie Hu – Micah
 • Lauren McGibbon – Waitress
 • Milo Shandel – Dr. Rossmore
 • Claire Hesselgrave – Pam

Ayrıca film fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Aşk Garanti Film Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d