Skip to content

Bağlanmak Yok Film Konusu, Yorumu ve İncelemesi | No Strings Attached

Bağlanmak Yok Film Konusu Yorumu ve İncelemesi No Strings Attached yazımızda; Bağlanmak Yok film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Bağlanmak Yok Film Konusu Yorumu ve İncelemesi - No Strings Attached

Sadece Natalie Portman için izledim ve pişman oldum diyen sevgili izleyiciler(okurlar) burada mı? Benim koca filmi özetleyecek tek sözcüğüm tam olarak pişmanlık. Tatlı gelen konusu ve özellikle Natalie Portman’a olan kısmi ilgimden kaynaklı olarak açıp izlememe rağmen vaktimden 2 saat çalındığı için büyük hayal kırıklığı içerisindeyim.

Son zamanlarda izlediğim en kötü film kesinlikle değil. Fakat yakın tarihte çıkan birkaç filmle beraber o listenin ilk sıralarını layıkıyla hak ediyor. Ve bunu hiç zorlanmadan aleni bir şekilde yapıyor. Kötü senaryosu, komik ilerleyişi ve çoğunlukla saçma alt metinleriyle büyük bir pişmanlık duygusu hissettiriyor. Hatta Natalie Portman bile eriyip yok oluyor.

Mutlaka Göz Atın: Superman and Lois

Her ne kadar oyuncuyu seven-sevmeyen gibi çok kişili iki grup olsa da ben daha çok seven kısma yakın durmaya çalışıyorum. Göze batan birçok kriteri olduğu aşikâr fakat bazı yapımlardaki performansı övgüyü hak eder cinsten. Ancak No Strings Attached isimli filmden ne beklediğine dair hiçbir bir fikrim yok.

Bağlanmak Yok Film Konusu Yorumu

Fakat filmden keyif alan epey bir izleyenin de olduğu gerçeğini unutmamak gerek. Kişiden kişiye değişen romantik-komedi seviyesine göre kattığı ve hissettirdiği duygular farklılık gösterebiliyor. Yakın arkadaşlarımın öve öve bitiremediği bir film hakkında böyle olumsuz düşüncelere sahip olmak ilginç bir olay gibi gözükse de senaryonun bana pozitif anlamda ilettiği pek bir öge bulunmaması beni bu yorumlara yönlendiriyor.

IMDb: 6,2

Emma ve Adam isimli iki kişinin kademeli olarak ilerleyen aşk hikayesinin ele alındığı 2011 yapımı Ivan Reitman yönetmenliğindeki film ile ilgili söyleyeceklerim bu kadar. Umarım sizler benim alamadığım keyfi alırsınız. Fakat yine de beklentinizi tepelere çıkartmayın. Çünkü günümüzde bile “efsane geliyor” şeklindeki mottolarımızdan sonra vasata bile yaklaşamayan pek çok filme rastlıyoruz. Diğer yazılarda görüşmek üzere. İyi seyirler…

No Strings Attached Oyuncu Kadrosu

  • Natalie Portman – Emma
  • Ashton Kutcher – Adam
  • Kevin Kline – Alvin
  • Greta Gerwig – Patrice
  • Lake Bell – Lucy
  • Ophelia Lovibond – Vanessa
  • Cary Elwes – Dr. Metzner
  • Ben Lawson – Sam

Film fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Romantik-komedi temalı yapımlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bağlanmak Yok Film Konusu Yorumu ve İncelemesi | No Strings Attached yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: