Skip to content

Bingo Hell Film Konusu ve Yorumu – Amazon Prime Video

Bingo Hell Film Konusu ve Yorumu – Amazon Prime Video isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Bingo Hell film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Bingo Hell Film Konusu ve Yorumu – Amazon Prime Video

New Orleans’ın kurgusal Oak Springs kasabadında, hemen hemen hepimizin tanıyacağı bir kadın yaşamaktadır. Halkını temsil eden, Starbucks’tan nefret eden, kıdemli aktivist Lupita, ağırlığı ile soylu düzene karşı durmaktadır. Üstelik kendisine Dolores, Morris gibi yaşlı kesimin diğer kişileri de destek vermektedir. Anlayacağınız gençlerin gelmeyi tercih etmeyeceği, gelenin de pişman olacağı bir düzen söz konusudur.

Aynı zamanda da Lupita ve takım arkadaşlarının gitmekten keyif aldığı bir salon vardır. Bingo Salonu. Söylenenlere göre burası, yılların emekçisi, birlikteliklerin, iyi duyguların habercisidir. Şu zamana kadar belirtmiş olduğum ifadeler Bingo Hell’in yaşlı-dram merkezli bir filme karşılık geldiğinin farkındayım. Ancak Mr. Big isimli vahşi bir bireyin Bingo Salonu’nu almasıyla birlikte lanse ettiğim dram filminin en küçük parçalarına dahi rastlamayacağınızı da belirtmek isterim.

Bingo Hell Film Yorumları

Öyle ki Mr. Big’in yerli halkın sığınağı olan salonu satın alıp bir kumarhaneye çevirmesiyle büyük bir kıyamet kopmaktadır. Yalan değil. Kumarhanede bolca para kazanın bir canavara dönüştüğü, bütün kasabayı-tabiri caizse- emmeye başladığı bir düzen oluşmaya başlar. Haliyle Lupita da elinde pompalı tüfeği arkasındaki kendisine benzer yaşlı kesimiyle, kasabasını korumaya çalışır.

Amazon Prime Video’nun bir diğer yeni film: Black as Night

Bingo Hell, işin neresinden tutarsak tutalım, asla olumlu yanıt alamayacağımız bir içeriktir. Mecazi anlatımının getirisiyle yaşlıların soylu kavramından uzak eski kafa kültürünü benimsemiş bir hale bürünse de pompalı tüfek kadın sekansıyla tamamen farklı bir yöne evrilir. Baştan sona korku-gerilim özellikleriyle donanmadığı gibi ucuzluk kokan tasarımlar, efektler ile vasatlık kavramının gerçek bulmuş halidir. Zaman kaybı.

IMDb: 4,3

Bingo Cehennemi film oyuncuları ve diğer karakterler:

  • Adriana Barraza – Lupita
  • L. Scott Caldwell – Dolores
  • Richard Brake – Mr. Big
  • Joshua Caleb Johnson – Caleb
  • Grover Coulson – Clarence
  • Kelly Murtagh – Raquel
  • David Jensen – Mario
  • Clayton Landey – Morris
  • Jonathan Medina – Eric
  • Bertila Damas – Yolanda

Bingo Hell Film Konusu ve Yorumu – Amazon Prime Video yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

%d blogcu bunu beğendi: