Skip to content

Bize Çıkan Yollar Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi | Dash & Lily

Bize Çıkan Yollar Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi | Dash & Lily yazımızda; Bize Çıkan Yollar dizi konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, IMDb puanı gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Bize Çıkan Yollar Dizi Konusu Yorumu

Rachel Cohn ve David Levithan’ın ünlü “Dash & Lily’s Book of Dares” isimli kitabından uyarlanan yeni Netflix dizisi Bize Çıkan Yollar, 10 Kasım itibariyle izleyenlerle buluştu. Romantik-komedi teması üzerinden şekillenen dizinin yapımcı kadrosunda tanıdık isimler yer alıyor. Nick Jonas ve Shawn Levy’nin yanı sıra Joe Tracz da bu yeni Netflix dizisinin yönetmen kadrosunda bulunuyor.

Dizinin konusunu kısaca özetlemek gerekirse: Dash ve Lily New York’ta yaşayan; Strand kitabevindeki bir günlükte birbirlerine not bırakan ve inanılmaz iki zıt karakterdir. Dash’in lakabı alaycıdır, hiçbir şeyi dikkate almaz ve Noel’den nefret eder. Lily ise Dash’in özelliklerinin hiçbirine sahip olmamakla birlikte; mutlu ve her zaman iyimser biri olarak göze çarpmaktadır. Birbirlerine bıraktıkları mesajlarla garip ilişkilerini devam ettiren ikili, çeşitli oyunlar ile aşk ve sevgi basamaklarını bir bir çıkmaya başlarlar. Birinin hayali diğerinin gerçeği; birinin akıl almaz cesareti diğerinin arzusu, umudu haline gelir. Kurdukları bu romantik ilişki hayatlarını tamamen değiştirecektir.

Bize Çıkan Yollar Dizi Konusu Yorumu

Dizinin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizinin oyuncu kadrosundaki isimlerden bazıları şu şekilde:

  • Austin Abrams – Dash
  • Midori Francis – Lily
  • Dante Brown – Boomer
  • Troy Iwata – Langston
  • Keana Marie – Sofia
  • James Saito – Arthur

İsmini This Is Us ve Chemical Hearts isimli yapımlardan sıkça duyduğumuz Austin Abrams, Dash & Lily ile tekrar gündeme gelmeyi başarıyor. Alaycı Dash ile karşımıza çıkan genç oyuncu başarılı performansa imza atıyor. Midori Francis ise Lily karakteriyle karşımızda ve Good Boys isimli yapımdan sonra artan başarısını ve hayran kitlesini, Dash & Lily’den sonra da devam ettireceğinin sinyallerini vermiş oluyor.

Netflix ve yapımcıların vazgeçilmez romantik-komedi kurgusu, Dash & Lily ile tekrar karşımıza çıkıyor. Önceki yorumlarda belirttiğim gibi; romantik-komedi temalı yapımları genellikle heyecanla izleyemiyorum. Fakat yine de günün yorgunluğunu ve zihnin karışıklığını gidermekte daha iyi bir temanın az bulunacağını düşünüyorum. Bize Çıkan Yollar dizisi de böyle oldu benim için. Vakit geçirmelik açısından gayet yeterli ve keyifliydi. İyi eğlenceler…

Bize Çıkan Yollar (Dash & Lily) dizi fragman ve bölümlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yakın bir süre önce Netflix platformunda yayınlanan dizi içerik ve incelemelere göz atmak için tıklamanız yeterli.

Bize Çıkan Yollar Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi | Dash & Lily yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: