Skip to content

Bizlerle Birlikte Çalışacak Gönüllü Yazar Arkadaşlar Arıyoruz!

Blog-okur.com ailesi olarak büyük özveri ve çaba ile başta sinema dünyası olmak üzere kitaplar ve kişisel gelişim türü hakkında bilgiler, incelemeler sunuyoruz.

Sadece birkaç kişi ile başladığımız bu yolda değerli okurlarımız vasıtasıyla büyüyor. Ve her yeni gün başarılarımıza yenilerini ekliyoruz.

Her gün hedeflerimizi büyüttüğümüz, okur ve izleyiciler hizmet etmekten keyif aldığımız, yeniliklere aç olduğumuz bu yolculukta; sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Sizlerin sinema, yazarlık, kişisel gelişim gibi konularda gelişebileceği, keyifli vakitler geçirerek pandeminin olumsuz şartlarından uzaklaşabileceği bir teklifte bulunuyoruz.

İçerik Üretebileceğiniz Kategoriler:

Kitaplar,

Diziler,

Filmler,

Belgeseller.

Blog-okur.com Sizden Ne istiyor?

Her gün 1 adet,

Özgün olan, kopya ve alıntılı cümlelerden uzak,

Küfür ve hakaret içermeyen,

En az 300 kelimeden oluşan,

Google SEO kriterlerine uygun,

Yaratıcı, film (kitap, dizi, belgesel) incelemesi istiyoruz.

Başvuru Süreci:

Bizlerle çalışacak gönüllü arkadaşlarımızdan, aşağıda linkini bırakacağımız başvuru formunun yanı sıra sevdiği, izlemekten (okumaktan) keyif aldığı bir dizi (film, belgesel, kitap) hakkında inceleme yaparak canberkhatipoglu@gmail.com adresine göndermesini talep ediyoruz.

Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

  • Not: İncelemelerin 5 Eylül 2021 tarihine kadar yollanması gerekmektedir. 5 Eylül’den sonra yollanacak incelemeler, geçerli sayılmayacaktır. Ekip çalışanlarımızın değerlendirmesi sonucunda kazanan kişiye, e-posta yardımıyla bilgilendirilme yapılacaktır.
Bizlerle Birlikte Çalışacak Gönüllü Yazar Arkadaşlar Arıyoruz!
Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: