Skip to content

Bob Ross Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs Belgesel Filmi – Netflix

Bob Ross Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs Belgesel Filmi – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Bob Ross belgesel film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Bob Ross Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs Belgesel Filmi – Netflix

Hemen hemen her insanın dediği gibi, Bob Ross’u kim sevmez ki? Yediden yetmişe, sanatla ilgisi olan olmayan fark etmeksizin; etkileyici üslubu, içe işleyen temposuyla gerçek sanatı icra eden ender kişilerden birisidir.

Diğer bir Netflix içeriği: Open Your Eyes

Özellikle 80’li yılların başlamasıyla -adını hatırlayamadığım- bir kanalda piyasaya sürülen The Joy of Painting konseptiyle 30 sezon boyunca izleyenlere hizmet etmiş. Ve ressamlıkla ilgisi olmayan kişileri dahi kendisine, sanata hayran bırakmayı bilmiştir. Esrarengiz karizması, yavaş fakat akıcı diyaloglarıyla tuvallerle aşk yaşamayı hedef bilmiş. Ve yaklaşık 30 yıl boyunca ilişkisini sürdürmeyi başarmıştır.

Bob Ross Belgesel Filmi – Netflix

Aslına bakılırsa Bob Ross’u günler, aylarca konuşmak mümkündür. Nispeten orta yaş kategorideki insanların daha iyi hatırlayacağı ancak -ben gibi- daha genç bireylerin gerek belgeseller gerekse yayın bantlarıyla tanıştığı Bob Ross, belki de anlatılmaz yaşanır olgusunun karşılık bulmuş halidir.

Ancak Netflix’in 25 Ağustos’ta izleyici karşısına çıkardığı Happy Accidents, Betrayal & Greed isimli belgesel, ressamlık hikayesinin arkasında yatan karanlık sırların olduğunu ispat etmektedir. Merak etmeyin. Bob Ross’un sırları değil. Bob Ross’a karşı yapılan haksızlıkların, düzenbazlıkların, hainliklerin ortaya çıkmasını sağlayan bir içeriktir. Etrafındaki açgözlü bireylerin Ross’u kendi gayeleri doğrultusunda kullanmalarını, başarılı ve düzgün karakterli bir insanı hiçe sayıp isim ve şirket haklarını satın alanların oyunlarını, kanser sebebiyle 52 yaşında hayatını kaybeden bir ressamın arkasından işlenen hileli girişimleri merkezine almaktadır.

Clickbait dizi konusuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu girişimlerin sahibi Kowalski’lerdir. Başarılı ressamla iyi ilişkiler besleyip, ortak şirket açarlar. Ancak yıllar geçtikçe Ross üzerinden kendi zengin olma planlarını öne sürerler. Nihayetinde de başarılı olurlar. Ross’un vefatının ardından başarılı ressamın isim ve şirket haklarını ellerine alarak… Ross üzerinden para kazanmaya devam ederler. Ve bu noktada da perişan olan bir evlat bulunmaktadır. Ross’un oğlu Steve gerek haklar gerekse hatıralar için epey uğraşsa da Kowalski’ler, çoktan dereyi geçmiştir. Mutlaka izleyin. Sonuç olarak: 7/10

IMDb: 7,2 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Son olarak halihazırda görmüş olabileceğiniz veya henüz keşfetmediğiniz bir gelişmeyi hatırlatmakta yarar var. Her gün daha da gelişmeyi hedefleyen blog-okur.com ailesi olarak; hem bireyin kendisine hem de gelişen ailemize katkıda bulunacağını düşündüğümüz yeni projemizi “gönüllü yazar arkadaş başvurumuzu” mutlulukla sizlere sunuyoruz. Eğer kitaplara, dizi veya filmlere ilginiz var ise ve buna ilaveten ilginizi sözcüklere dökme gibi bir hayalinizi varsa, bizlerle birlikte çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: