Skip to content

Crazy Love Dizi Konusu ve Yorumu

Crazy Love Dizi Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Crazy Love dizi konusu, 2022 yorumu, incelemesi, eleştirisi, MyDramaList analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Crazy Love Dizi Konusu ve Yorumu

Crazy Love dizi incelemesi ilk bölümü kapsıyor. Ve keskin spoilerlar içermiyor.

7 Mart’ta yayın hayatına başlayan ve 16 bölümün ardından, 26 Nisan’da final yapması beklenen Crazy Love, Kim Jae Wook’un hayat verdiği Noh Go Jin isimli genç adamla açılış yapıyor. GOTOP Education isimli şirkete CEO’luk yapan Go Jin, üstün matematik bilgisi ve eğitimine ilaveten popülerliği ve çekiciliği ile pek çok öğrencinin, çalışanın ilgi odağı gibi gözüküyor. Başarısının arkasında yatan sırrın yüksek IQ, istikrar ve düzen üzerine inşa edildiği açıklanırken narsist kimliği de gözlerden kaçmıyor. Ki neredeyse her ay değişen sekreteri ile bu bilgi doğrulanmış oluyor. Yanı başındaki kişileri baskı, titizlik vb gelişmelerle tehdit ederken halihazırda kendisine sekreterlik yapan genç kızın aklıyla alay ediyor.

Krystal Jung’un canlandırdığı Lee Shin Ah, 1 yılı aşkın bir süredir Go Jin’e asistanlık yaptığı için rekorlar kitabından kendisine yer bulurken çevresi tarafından epey takdir görüyor. Gelecekteki mesleği için bu stajyer sekreterliği basamak olan genç kız, bütün sessizliği ve içine kapanık tavırlarıyla sorunları bertaraf etmeye çalışıyor. Haliyle Go Jin’den gelen istek ve arzular sonsuz bir kümeye işaret ederken Shin Ah’ın günün belirli saatlerinde içmiş olduğu ilaçlar, kendisinin ne kadar da zor bir durumda olduğunu gösteriyor.

Crazy Love Dizi Konusu

Yayın hayatına Disney’de başladıktan sonra çeşitli kanallar yardımıyla ismini ulusal bültene taşıyan Crazy Love, yönetmen Kim Jung Hyun’un hayat dersleri merkezli gelişmeleri ile başlıyor. Hayatına, isteklerine, hayallerine yön vermeye çalışan iki birey üzerinden serenatlar sağlarken bahsi geçen aşk girizgahına nasıl ve hangi yollarla başlayacağı büyük bir soru işareti oluşturuyor. Go Jin’in burnu havada kimliğine nazaran Shin Ah’ın “kabullenmeye meyilli” duruşu iki tezat bireyi zıt kutuplara itiyor. Ancak ilk bölümün son dakikalarında yaşanan bir gelişme, gelecek bölümlerdeki muhtemel ivmelenmeyi açıklıyor.

Amazon Prime Video’nun Black Mirror’ı andıran bilim-kurgu dizisi: Upload

Gün içinde almış olduğu onlarca hap yüzünden hastaneye gitmesi gereken Shin Ah; çeşitli taramaların sonucunda, kansere kadar uzanan amansız bir hastalığının olduğunu öğreniyor. Büyük bir şok ile ne yapacağını bilemezken yerini final sahnesindeki heyecanlı gelişmeye bırakıyor.

Sonuç olarak… Şimdilik beklemekte fayda var. Ancak ilk bölümün genel k-drama öncülleri gereğince iyi iş çıkarttığını belirtebiliriz. 7/10.

MyDramaList: 8,1

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Kim Jae Wook – Noh Go Jin
  • Krystal Jung – Lee Shin Ah
  • Ha Joon – Oh Se Gi
  • Yoo In Young – Baek Soo Young
  • Jo In – Kim Hye Sun
  • Yoon San – Ha Lee Su Ho
  • Lee Ji Min – Michelle Lee
  • Im Won Hee – Park Ang Tae

Crazy Love Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: