Skip to content

Dark Desire Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Dark Desire Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Dark Desire dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Öyleyse keyifli dakikalar dileriz…

Dark Desire Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Netlix, Dark Desire ile halihazırda kabul gören bir öncülü kullanıyor. Şehvet, tutku, cinsellik, cinayet ve ihanet. Son yıllarda, özellikle, gençlik dramaları ile sayıları giderek artan karmaşık olay örgüsü bu kez daha çok yetişkinlerin içinde bulunduğu yapboz benzeri bir senaryoya ikame ederken kullanıcıları bir diğer bölüme geçirmek için yeterli ölçüde dikkat çekici olduğu görülüyor. Birbirlerine bağlanan kancalar gibi, diziye bir kez başlayanın kolay kolay bırakamayacağı 18 bölümlük telenovela havası sunmasına karşılık; karakterlerden, karanlık olgusuna kadar pek çok sürükleyicilik elementine başvurduğu hissediliyor.

Ve bütün olay mekanizmasının merkezine, eşinin kendisini aldattığını düşünen genç ve çekici bir kadını koymak, mantıklı gözüküyor. İhanet duygusunun pek çok çıktı verisini ateşleyeceğini ön gören yapımcılar, Alma’yı, zorlayıcı ve keskin eylemler içine sürüklemek üzere yola çıkıyor. Kocası Leonardo’nun kendisini, asistanı ile aldattığını düşünen üniversite profesörü Alma, hem stres atmak hem de yakın dostu Brenda’nın yaşadığı trajik olay sonrası yanında olmak üzere arabasına atlayan Alma, dostunun gazı ile birlikte kendisini kırmızı ve tonlarının yer aldığı şehvetli bir partinin içinde buluyor. Kocasının kendisinden uzaklaşıyor oluşu, Brenda’nın sonu gelmeyen “eğlen ve seviş” iteklemelerinin ardından Dario isimli genç bireyle birlikte olan Alma, Dark Desire’ın başlangıç hormonunu salgılamış oluyor.

Dark Desire Dizi Yorumu

30-40 dakikadan oluşan 18 bölümlük ilk sezonu ile geniş çaplı bir roman havası izlenimi sunan Dark Desire, sadece Alma ve zevkleri üzerinden şekillenmiyor. Evdeki ruh halinin çöküşünün ardından hayatına yeni bir sayfa kazandırsa da kocası ile Dario arasında birtakım zorluklar yaşamaya başlıyor. Kızının psikolojik çöküşü, akabinde Brenda’nın ölüşü gibi gibi pek çok neden Dark Desire’ı karanlık sulara itmeye devam ederken izleyiciler de Alma’nın sağ kolu olma yolunda ilerleme kaydediyor.

2021’in en iyi dizilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Alma’nın Dario ile şehvetli bir aşk hikayesini girişmek istemesi ancak kızı ve Leonardo’yu düşünüp, eylemlerinden vazgeçmesi… Dario’nun kendisini hissettiren gerek fiziksel gerek mental yaklaşımları… Gibi gibi pek çok neden Alma’yı test ederken birtakım görüntüler ortaya çıkıyor. Görüşüne göre bir cinayet işlendi. Ancak bizler gelişmeleri 6 hafta öncesinden takip etmeye başladık. 6 haftanın sonunda bir kişi, havuzda ölecek….

Dark Desire her noktasıyla başarı bir iş çıkartmasa da bir-iki noktadaki ortalama işleri ile izleyiciyi kendisine çekmeyi başarıyor. Karakterlere hayat veren oyuncuların kusursuz performansları olmadığı gibi; alıcı, pazarlama odaklı cinsellik mekanizması da yerli-yersiz izleyiciye sunuluyor. Ancak arka planda işlenen cinayet ve ihanet tutkusu, Dark Desire’ı yeteri kadar parlatmayı başarıyor. Pembe dizi hissi veren, gereksiz uzantılar olmasına karşılık akıcılık adına yerli yerinde işler gerçekleştiriyor. Sonuç olarak: 6/10.

IMDb: 6,5 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Maite Perroni – Alma Solares
  • Erik Hayser – Esteban Solares
  • Jorge Poza – Leonardo Solares
  • Alejandro Speitzer – Darío Guerra
  • María Fernanda Yepes – Brenda Castillo
  • Regina Pavón – Zoe Solares
  • Paulina Matos – Edith Ballesteros
  • Leticia Huijara – Lucinda
  • Claudia Pineda – Garcia
  • Samantha Orozco – Rosalba ve diğer.

Dark Desire Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Categories

Diziler

Tags

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: