Skip to content

David ve Elfler Film Konusu ve Yorumu – Netflix

David ve Elfler Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. David ve Elfler film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ayrıca analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Öyleyse keyifli dakikalar…

David ve Elfler Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix David and the Elves film incelemesi spoiler içermiyor.

Netflix, elfler üzerine kurduğu dünyanın katalog çalışmasına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Elves (Elfler) isimli korku-gerilim dizisine ilaveten yine Noel başlığıyla göz kamaştıran Nikolas ile yabancı tatlı-yabani canlılar hakkında bir serüven armağan ederken 6 Aralık itibariyle havuzundaki ürünlere yeni bir üye dahil etmenin mutluluğunu yaşıyor. Haliyle gözler yine yılın sonunu kutlayan geleneksel aile topluluklarına çevrilirken izleyenlere de içinde elflerin olduğu dünyaya tanıklık etme fırsatı düşüyor. David ve Elfler isimli film ile ilgili diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Koleksiyondaki diğer filmlere nazaran Noel’i bütün doğallığı ve peri masalı konseptiyle kucaklayan David ve Elfler, David isimli küçük şirin çocuğun etrafında şekillenmektedir. Aile büyüklerinin Noel’in geleneksel kültürü hakkındaki söyleşileri ile yılın son günlerini genç birey, diğer her çocuk gibi Noel Baba’nın hediyelerle bacadan girdiğine (zaten öyle değil mi?), yılın bu zamanlarında metrelerce uzunlukta kar kütlelerinin oluştuğuna inanmaktadır. Ancak yeteri kadar mutlu gözükmemektedir. Aile büyüklerinin anlattığı sihirli, perili dünya genç çocuğu tam anlamıyla hayal alemine sürüklerken Elf Albert’in ortaya çıkışı, hemen herkesi şaşkına çevirecektir.

David ve Elfler Film Yorumu

Noel Baba ile arasına kara kedi giren Elf Albert, insanlarla konuşabilmek onlarla etkileşim kurabilmek için can atmaktadır. Günden güne gücünün kaybettiğini gören Albert, ilk olarak David ile iletişime geçecek. Akabinde de küçük çocuk ile sonsuz bir bağ kuracaktır.

Hemen her Noel temalı içeriklerde belirtildiği gibi… Çocukları, ait oldukları konum ve zamanlarda eğlendirmeliyiz. Yılın her anında şahit olduğumuz kuru romantizmlere Noel’de de şahit olmak yerine bu zamanları eğlenmesini bilen, inançları hayalleri ile yaşayan kişilere sunmalıyız. David, Nikolas ya da bir diğerine… Eğlenceli hikayesi, umut aşılayan mottosuyla “pazartesi sendromuna” iyi gelen David ve Elfler, Netflix’in beğeniyle karşılanan Noel içerikleri arasına ismini yazdırmaktadır… Sonuç olarak: 6,5/10.

Filmin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

David and the Elves Film Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Cyprian Grabowski – David
  • Jakub Zajac – Elf Albert
  • Cezary Zak – Santa Claus
  • Kasia Koleczek – Sylwia
  • Anna Smolowik – Hania
  • Monika Krzywkowska – Mrs. Claus
  • Michal Czernecki – Piotr
  • Bartosz Obuchowicz – Tramp ve diğer.

David ve Elfler Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: