Skip to content

Deadly Class Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Deadly Class Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Deadly Class dizi konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

deadly class dizi konusu yorumu

2018’in sonunda izleyenlerle buluşan Deadly Class popülerliğini hala devam ettiriyor. Son aylarda çıkan birçok içeriğin önüne geçerek trend listeleri alt üst eden yapım, iddialı konusuyla izleyenlere keyifli dakikalar sunmayı başarıyor. 10 bölümden oluşan yapım; aksiyon, suç ve dram temalarını işliyor.

Doğaüstü olaylar yaşayan bir doktorun hikâyesine ortak olun: Paranormal

İzlememin üstünden uzun bir süre geçmesine rağmen henüz bu diziyle ilgili bir yorumda bulunmamıştım. Son günlerde dizinin popülerliği artmasıyla birlikte birkaç düşüncemi paylaşmak istedim. Rick Remender’ın ünlü çizgi roman serisinden uyarlanan ve Russo kardeşler tarafından yaratılan dizi, yetim Marcus’un aksiyon dolu hayatını konu ediyor. Tecrübeli ve mesleğe yeni başlayan oyuncuların harika bir bütünlük oluşturmasıyla konunun çekiciliği daha da ileri taşınıyor.

Dizinin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Deadly Class Dizi Konusu Yorumu

Dizinin yakışıklı kahramanı Marcus işlemediği bir suç yüzünden polisler tarafından aranırken, kaçamak hayatı yaşamak zorunda kalır. Bir gece yine polisten kaçarken tanımadığı bir grup insan tarafından kaçırılır. Kings Dominion adlı okulun korkusuz çetesi, Usta Lin’in başarılı savaşçıları… Büyük kartellerin çocuklarından, Nazilere; Yakuza’dan farklı çetelere kadar birçok insanın yer aldığı bu okul, dünyanın en suçlu insanlarının çocuklarını gönderdiği bir akademidir. Marcus’un akademiye adım atmasıyla birlikte, aksiyon ve suç dolu dakikalar artmaya başlar. Henüz kendi benliğini bile keşfedeyen Marcus; anne ve babasının katilinin peşine düşer.

Dizide yer alan oyunculardan bazıları şöyle:

  • Benjamin Wadsworth – Marcus
  • Benedict Wong – Lin
  • Lana Condor – Saya
  • María Gabriela de Faría – Maria
  • Luke Tennie – Willie

Çoğu insanın negatif yorumunun aksine diziden keyif aldığımı belirtmek istiyorum. Çizgi roman ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmadığım için konuların bire bir gidip gitmediğine dair bir fikre sahip değilim. Fakat bazı uyarlama yapımlarda her şeyin tıpa tıp aynı olması pozitif bir biçimde değerlendirileceği gibi bazen bu durum daha kötü senaryolara sebebiyet verebiliyor. Açıkçası ben sıkılmadan izledim. İyi seyirler…

Nicole Kidman ve Hugh Grant’li yeni HBO dizisi The Undoing incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Dizinin fragman ve bölümlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Deadly Class Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d