Skip to content

Devil Sister Dizi Konusu ve Yorumu

Devil Sister Dizi Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Devil Sister dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Devil Sister Dizi Konusu ve Yorumu

Devil Sister dizi incelemesi ilk bölümü kapsıyor.

Kore dizilerinin kültürel değerdeki artışları, Çin ve Tayland olmak üzere pek çok Asya ülkesinin iştahını kabarttı. Halihazırda kendi çeperleri etrafında bir hayran kitleleri olsa da Kore dizilerinin geniş ve uzun soluklu yelpazesi, onların ilham kaynağını çok daha doruklara taşıdı. Bu sebeple Devil Sister gibi, oldukça tandık gelen onlarca ürün 2022 itibariyle izleyici karşısına, oldukça sık bir şekilde çıkmaya başladı. Genel hatlarıyla bir aşk mekanizması çizen; ancak, dram ile hüznü, romantizm ile nefreti, aile ile dostluğu harmanlayan bir yapım ortaya çıktı. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Yönetmenler Koo Ekkasit Trakulkasemsuk ve Pantip Vibultham, Devil Sister’ın oyuncu kadrosunun genişliğini oldukça düşük tutarak iyi bir işe imza atıyor. Diğer pek çok Asya kökenli dizide gördüğümüz onlarca yaşam, onlarca iç içe geçmiş kaderler, gelecekler olgusu Devil Sister ile neredeyse yarı yarıya düşüyor. Ki hikâyeye yön veren Irin (Min Pechaya Wattanamontree) ve Namcha’nın (Win Metawin Opas-iamkajorn) bölümü başlatan ve bitiren sekansları bu görüşü doğruluyor.

Devil Sister Dizi Yorumu

Yıllardır arkadaşlık ve komşuluk yürüten ikilinin tanıtım sekansları, Irin isimli çekici kadının görüşleriyle başlıyor. Bir şirketin liderliğini üstlenen genç kadın; azimli, hırslı, titiz ve disiplinli tavırlarıyla tanıdık bir sima oluşturuyor. Şeytan lakabını alarak, gerek şirketteki gerekse kişisel hayatındaki tutucu davranışlarını ortaya çıkaran genç kadına, Namcha isimli bir delikanlı eşlik ediyor.

K-drama hayranlarına: Again My Life

Hayatını hayvanlar alemini adayan, en büyük dostluklarını bu sayede kuran genç adam; Irin kadar olmasa da, işinin ciddiyetini ve mutluluğunu yaşıyor. Çok daha stabil bir yaşantısı olduğu görülürken sahneler, ikilinin kadrajı kapladığı anlara çevriliyor. Daha ilk andan iki genç birey arasında “mazi” ilişkisi olduğunu anlaşılırken geriye dönük yaşanmışlıkların ekrana sunulması ile bilgiler teyit ediliyor. Aralarında yaşanan ilişkinin yarım kalması, bir şekilde hayatlarına devam etmesi ve yine bazı sebepler yüzünden bir araya gelecekleri hissedilirken birtakım kişilerin dahil olması ile aile, dostluk, komedi unsurları işlenmeye başlıyor. 40 dakikayı geçmeyen ilk bölümü ile sade ve sürükleyici bir anlatı sunan Devil Sister, her iki karakterin kişisel hayatları, amaçları, geleceklerine ilaveten ileride yaşanacak olan olası bir romantizmin rüzgarının startını vermiş oluyor.

Sonuç olarak: 6,5/10.

MyDramaList: 7,7 / Ayrıca güncel puana buradan erişebilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Min Pechaya Wattanamontree – Irin
  • Win Metawin Opas-iamkajorn – Namcha
  • Piploy Kanyarat Ruangrung – Inn
  • Pod Suphakorn Sriphothong – Jin
  • Nhing Nirut Sirijanya – Anon
  • Um Apasiri Nitibhon – Prapha
  • Ploi Horwang – Namtan
  • Ployphach Phatchatorn Thanawat – Paeng
  • Ticha Kanticha Chumma – Ploychan

Devil Sister Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: