Skip to content

Edis Netflix Belgeseli Starlight Konusu ve Yorumu

Edis Netflix Belgeseli Starlight Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Edis Netflix Belgeseli Starlight film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Edis Netflix Belgeseli Starlight Konusu ve Yorumu
fotoğraf kaynak: https://shiftdelete.net/

Netflix Türkiye Edis Görgülü belgeselini izleyenlere sunuyor. 

Atiye, Kâğıttan Hayatlar, 50m2, Fatma gibi gibi son yıllarda sayıları giderek artan Netflix Türkiye kataloğundan oldukça keyif alıyoruz. Haliyle bazılarını hevesle, heyecanla izlerken bazılarından da beklediğimiz enerjiyi alamıyoruz. Ancak en nihayetinde her birine saygı duyuyor ve bir şekilde olumlu yönleriyle bakmaya çalışıyoruz. Ve 30 Eylül 2021’de yayınlanan Starlight isimli belgesel film için de… Benzer duyguları yaşayacak gibi gözüküyoruz. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda Netflix Türkiye özelinde epey gurur verici anlar yaşadık. Bana göre oldukça başarılı iş çıkartan Geçen Yaz isimli filmin yanı sıra sanat ve müzik dünyasının bizlere armağan ettiği Metin Akpınar ve Nükhet Duru’nun özel yaşamlarından kendi icra ettikleri sanatlara kadar pek çok detayın iç içe olduğu belgesellere erişme şansı bulduk. Ve tarihler 30 Eylül’ü gösterdiğinde yine bizleri ilgilendiren veya pop müziği yakından takip edenlerin hayranlıkla izlediği Edis ve onun müzik yaşamı konseptli belgesele kavuştuk.

Metin Akpınar belgeseline tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Edis Netflix Belgeseli Starlight Ne Anlatıyor?

Günümüzün, eline mikrofon alanın şarkıcı olduğu modern şartlarını bir kenara bırakacak olursak 2000’lilerin pop müzik kültürüne atılmanın çok da kolay bir girişim olmadığını kabul etmek gerekmektedir. İmkanların, hayallerin, tecrübelerin kısıtlı olduğu sekanslarda; Edis gibi ani bir şekilde piyasaya girenlerin de değerini bilmemiz gerekmektedir. Bu sebeple Starlight gibi içerikler sanatçıyı beğenip beğenmediğinize bakmaksızın önemli bir değer taşımaktadır.

Belgesel isminin de getirisiyle… Pop müziğe giriş yıllarından yükselişine… Kişisel hayatından müzik dünyasına kadar… Pek çok ince detayların yer aldığı içerikte hayranlarının daha da çok seveceği diğer bazı görüntüler bulunmaktadır. Edis’in yıllar evvel gerçekleştirdiği Ân’a Veda isimli konserden de görüntüler sunan Starlight, Edis nezdinde başarılı bir iş çıkartmaktadır.

Edis Netflix Belgeseli Starlight Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

%d blogcu bunu beğendi: