Skip to content

Forever Rich Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Forever Rich Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Forever Rich film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Forever Rich Film Konusu ve Yorumu – Netflix
 • Netflix’in geniş kataloğunda Hollanda özelindeki bir film veya dizinin hafızalarda kazınmış olmaması yerel yapımcıların epey dikkati çekmiş olsa gerek ki karşımıza dinamik ve sürükleyici bir yapımla çıkıyor.
 • Üstelik yönetmen koltuğunda da geçtiğimiz yıllarda elde ettiği ödüllerle ismini nam salan Shady El-Hamus yer alıyor.
 • 1 Ekim’in epey ses getiren içerikleri arasında yer alan Forever Rich ile ilgili diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Aksiyon ve macera bir arada: Gerçek Kahraman

Richie bugünlerde yükselen rap kariyerinin tadını çıkartıyor. Bu noktalara gelebilmek için rap dünyasını tırnaklarıyla kazıdığını, pek çok badireler atlattığını ve şimdilerde de zirvede olmanın hazin mutluluğunu yaşadığını söylüyor. Arkadaşlar, kıyafetler, evler, arabalar ve kısacası lüks bir yaşamın merkezinde yer alan genç birey, konserlerden partilere geniş bir kitleye hitap ediyor.

Forever Rich Film Yorumları

Forever Rich, günümüzün trend ürünlerinden olan rap müzik ışığının altında etkileyici bir başlangıç vaat etmektedir. Enerjisi, dinamik görüntüleriyle Richie karakterini sevmemize, heyecanla takip etmemize yol açar. Rap müziğin mükemmel tınısının yanı sıra… Lüks yaşamlar konseptinin devreye girmesiyle hayranlık ve kıskançlık dozajı da epey artmaktadır. Ve bu kıskançlık kriterinin de sadece izleyenler özelinde olmadığı da aşikardır. Büyük bir konser hazırlığı öncesinde yüzleri maskeli bir grup gangster tarafından pusuya düşürülen Richie, gözü gibi baktığı saatini kaybetmesinin yanı sıra çeşitli sosyal medya organlarında viral haline gelir.

Rap dünyası ile pek çok izleyeni yakalayan yönetmen Shady El-Hamus lüks yaşam konseptiyle çıtasını yükseltirken, olay mekanizmasına bir de intikam ögesini alır. Halihazırda potansiyelli bir konsept sunarken intikam ve kovalamaca ile hacmini genişletir. Sosyal medyayı kasıp kavuran trol gerçeğini de sırtına alan yönetmen, Richie nezdinde geniş çaplı bir karalama operasyonu sunar. Richie ise hem saatini hem de yitirmeye başladığı namını tekrar elde edilmek için gangsterlara gangsterlıkla cevap verecektir.

Forever Rich, basit bir öncül sunmasına karşılık… Richie’nin kusursuza yakın performansıyla basitlik kavramını bir nebze de olsa geride bırakmayı başarıyor. Şans verilmeli. Sonuç olarak: 6/10.

Filmin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Filmde görev alan diğer oyuncu ve karakterler:

 • Jonas Smulders – Richie
 • Hadewych Minis – Els
 • Yootha Wong-Loi-Sing – Jessica
 • Sinem Kavus – Anna
 • Mustafa Duygulu – Abdel
 • Sergio Fontana – Beyaz maskeli
 • Daniël Kolf – Tony
 • Zoë Love Smith – Sabia

Forever Rich Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: