Skip to content

Ganglands Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Ganglands Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Ganglands dizi konusu, yorumu, Braqueurs incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerkler için takipte kalmayı unutmayın. Keyifli dakikalar dileriz…

Ganglands Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix Braqueurs dizi incelemesi spoiler içermiyor.

Lupin, Bronx, BAC Nord ve akla gelmeyen diğer pek çok ürün ile Netflix piyasasındaki güçlü konumuna kaldığı yerden devam eden Fransa, Ganglands ile birlikte geniş kataloğuna yeni bir proje kazandırıyor. Yukarıdaki yapımlardan da görüleceği üzere genel hatlarıyla aksiyon ve macera konseptleriyle yoluna devam ederken başta platform üzerinde akabinde de genel izleyici kitlesiyle hak ettiği geri dönüşleri almayı başarıyor.

Özellikle son yılların kısır romantik-komedileri veya duygu geçişlerini sağlayamayan dram içerikleri göz önünde bulundurulduğunda, izleyenlerin savaşın, silahlı çatışmaların, uyuşturucunun, hırsızlığın ön planda olduğu yapımları tercih etmesi makul gözüküyor. Hele içinde bulunduğumuz ortalama altı yaşam standartlarını da eklersek enerjimizi arttıracak projeleri arzu etmemiz daha anlamlı hale geliyor.

24 Eylül 2021’de izleyici karşısına çıkan Ganglands (Braqueurs) de izleyenlerin kendisinden beklediği her türlü kıvrıma sahip potansiyeliyle göz kamaştırmayı başarıyor. Özellikle 2016 yılındaki benzer temalı filmden uyarlanıyor oluşunu ve elde edilen olumlu geri dönüşleri de düşünecek olursak 6 bölümlük ortalama üstü temposuyla anımızı verimli hale getiriyor.

Ganglands Dizi Konusu

Netflix film konusunu şöyle açıklıyor… Uzun metrajlı filmin kahramanı Yanis, 2021 yapımı Ganglands’de Mehdi olarak karşımıza çıkarken kendisinde görmeye alışık olduğumuz suç dünyası insanı kişiliğinden vazgeçmiyor. Grubundaki kişilerle birlikte modern hırsızlığın kitabına yazmasına karşılık bugünlerde daha ciddi bir sorunla karşılaşıyor. Küçük tatlı yeğenini azılı düşmanı uyuşturucu baronuna kaptırdığı vakit… Liana isimli azimli bir diğer hırsızla ittifak kuruyor. Ve yeğenini kurtarmak için büyük bir savaşın içine giriyor.

İçimdeki Canavarlar Billy Milligan’ın 24 Yüzü belgeseline göz attınız mı?

Yazar/yönetmen Julien Leclercq, 2016 yılındaki filminden oldukça pozitif geri dönüşler alsa gerek ki izleyici karşısına yine benzer temalı bir ürünle çıkıyor. 2016 yılında inşa etmiş olduğu yer altı suç çetesi kavramını korumaya devam etse de başta karakterler devamında da hikayesiyle farklılıklar yaratma hedefi taşıyor. Çetenin günlerce üstünde çalışıp soygunlar gerçekleştirdiği senaryo, Ganglands ile nispeten aile kavramına odaklanıyor. Ve Mehdi’nin kayıp yeğeni üzerinde yer altı dünyasına inmemize olanak sağlıyor. Üstelik Netflix dizisi, filmde göre çok daha iyi bir ivme yakalıyor. Sami Bouajila’nın estetik suç adamı kişiliğiyle aksiyon ve “vurdu-kırdı” sahnelerinin eksik olmadığı etkileyici görseller sunuyor. Sonuç olarak: 6,5/10. Mutlaka izleyin… Öyleyse sizler iyi seyirler.

Dizinin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Braqueurs dizisinde görev alan diğer oyuncu ve karakterler:

  • Sami Bouajila – Mehdi
  • Tracy Gotoas
  • Samuel Jouy
  • Nabiha Akkari
  • Sofia Lesaffre ve diğer.

Ganglands Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: