Skip to content

Good Morning, Veronica Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Good Morning, Veronica Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Good Morning, Veronica dizi konusu, yorumu ve incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Good Morning, Veronica Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Sırlar, sırlar… Herkesin içini kemiren, ilişkileri mahveden ve en önemlisi de insanın geleceğini silen o gizli sırlar… Good Morning, Veronica ile hayatlarını gizemli sırların üzerine kuran bir grup insana şahit olurken arkası kesilmeyen entrikalar yaşanmaya başlıyor. Bir adamı şikayet etmek üzere karakola gelen kadının kendisini öldürmesiyle başlayan hikaye soluksuz dakikalara imza atıyor. Geçtiğimiz aylarda Netflix Brezilya tarafından platformda sunulan dizi 8 bölüm sonunda harika bir iş çıkartmayı başarıyor. Bom Dia, Verônica orijinal adıyla da bilinen dizinin diğer detaylarına yazının devamında ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Lupin

Raphael Montes‘in aynı adlı kitabından José Henrique Fonseca tarafından uyarlanan dizi, Veronica isimli polisin gizemli intiharın arkasında yatan sırları çözme hikayesine odaklanıyor. Gözünün önünde kendisini vurarak öldüren kadının son sözlerinden -mükemmel aşk yoktur- çok etkilenen Veronica, ölümden oldukça etkileniyor ve araştırmaya başlıyor.

Good Morning, Veronica Dizi Konusu Yorumu

Araştırma devam ederken gündeme düşen yeni bir olay yaşanıyor. Bir grup istismarcının internet üzerinden kadınları kandırıp taciz ettiklerini öğrenen genç kadın, yardımda bulunabilmek adına kendi telefon numarasını paylaşıyor. Janete isimli bir kadının kendisine ulaşmasıyla yön bulan dizi, Veronica’nın suç örgütüne ulaşma çabasıyla hız kazanmaya başlıyor. İntihar eden kadın, Janete ve bu olayı yaşayan pek çok kadına şahit olan Veronica; birçok sırı ortaya çıkarıyor.

IMDb: 7,6

Daha fazla spoiler vermemek adına dizinin konusunu burada kesiyorum fakat dakikalar geçtikçe artan heyecan diziyi bir solukta bitirmenize sebebiyet verdiğini belirtmek istiyorum. Konu sizlere biraz klasik gelebilir ama özellikle son yıllarda artan taviz ve cinayetlerin gün yüzüne çıkmasında bunun gibi yapımlar her zaman önemlidir. Good Morning, Veronica da bu amacı taşıyan son derece başarılı dizilerden biri konumda.

Veronica’nın dolaylı ve dolaysız yollarla şahit olduğu istismar olayına verdiği cevap diziye son derece önemli bir boyut kazandırırken, arkası kesilmeyen canavarların “daha nereye kadar zorlayabileceklerinin” cevabı da yine bu diziyle karşılık bulmuş oluyor. Kesinlikle izlemenizi önerdiğim diziler arasında yer alan Good Morning, Veronica ile söyleyeceklerim genel olarak bunlardan ibaret. İyi seyirler…

Dizide yer alan oyunculardan bazıları:

  • Tainá Müller – Verônica
  • Elisa Volpatto – Anita
  • Camila Morgado – Janete
  • Eduardo Moscovis – Claúdio
  • Antônio Grassi – Wilson
  • César Mello – Paulo
  • DJ Amorim – Rafael
  • Pally Siqueira – Deusa

Dizi fragmanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Netflix’in popüler dizilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Good Morning, Veronica Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: