Skip to content

Heels Dizi Konusu ve Yorumu – STARZ

Heels Dizi Konusu ve Yorumu – STARZ isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Heels dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Heels Dizi Konusu ve Yorumu – STARZ
  • Profesyonel güreş dünyasında bazı kişilerin “faces” bazı kişilerin ise “heels” olarak bilindiği söylenmektedir. Faces bir diğer deyişle “yüzler” kahramanının, daha çok seyircileri coşturan bir kimyada olduğu ve genellikle dürüstçe savaştığı belirtilir. Ancak heels (topuklar) kahramanının senaryo gereği taraftarları çıldırttığı, kötü adama hayat verdiği ve bu sebeple de sevilmeyen, hoşlanılmayan kişi olduğu ön görülmektedir.

Starz’ın 15 Ağustos’ta prömiyerini gerçekleştirdiği Heels dizisi az önce belirtmiş olduğum tanıtım sözleriyle başlamaktadır. İlgi çekici bir diğer detay ise maçların önceden kurgulandığı ve karakterlerin o kurguya göre dövüş gerçekleştirdiği yönündedir. Bir kişinin o günkü oynanacak maçın senaryosunu, konuşmalarını, kimin kazanacağını yazdığı ve karakterlerin de senaryoya göre hareket ederek seyircilere farklı duygu geçişlerini yaşatacağı bir gecenin vaat edildiği söylenmektedir. Bu gelişmeleri pek çok kişi bilse de henüz yeni öğrenen birçok izleyen bulunmaktadır. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Son günlerin diğer bir popüler dizisi: Brand New Cherry Flavor

Heels Dizi Konusu

Az önce de belirttiğim gibi… Heels merkezine, güreş ile yatıp güreş ile kalkan Georgia kasabasından sekanslar sunmaktadır. Ve bu hikâyenin merkezine de Jack ve Ace isimli iki erkek kardeşi alır. Arrow ile hafızlarda yer edinen Stephen Amell ve Vikings ile efsaneler yaratan Alexander Ludwig’in başrolünde olduğu hikâyede; Jack ve Ace’in baba yadigarı olan güreş liginin (Duffy Wrestling League) idaresi gözler önüne serilmektedir. Ve her geçen dakika karakterler hakkında yeni izlenimler sunmaktadır.

Örneğin Jack karakteri DWL’nin senaryolarını yazmak için var olmaktadır. Daha bilinçli, daha olgun tavırlarıyla dikkat çekerken Ace karakteri savaşçı, hırçın, kural tanımaz karakterine hayat vermektedir. Aynı zamanda da Jack gündelik kişiliğindeki durgun karakterinin yanı sıra ringin heels karakteridir. Daha çok seyircilere oynayan bir yapı içerisindedir. Yıllar evvel ayrılmış olduğu kasabaya tekrar gelen Ace’in tek amacı da Jack’in yazmış olduğu senaryolarda “kazanan” kişi olmaktır. Taraftarların mest olduğu faces karakterine bürünmüştür. Ve ilk bölüm ile beraber kardeşler arasındaki rekabet cereyan edecektir.

Netflix’ten yeni bir dizi: İhanetin Beş Yüzü

Henüz 1 bölümü yayınlanan Heels dizisinde dikkat çeken genel öge güreş gibi gözükse de arka planda pek çok tema işlenmektedir. Güreş ile var olan bir kasabada hem maddi hem de manevi şekilde hayatta kalmaya çalışan aile bireylerinin dramatik görüntüleri ile süslenmektedir. Jack’in daha çok aile ve geçimlerini düşündüğü Ace’in ise kemer aşkı yanıp tutuştuğu belgelenmektedir. Bakalım diğer bölümler bizlere ne gösterecek?

IMDb: 8,1 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8 bölüm sürecek ilk sezonda görev alan diğer isimler:

  • Stephen Amell – Jack Spade
  • Alexander Ludwig – Ace Spade
  • Alison Luff – Staci Spade
  • Mary McCormack – Willie
  • Kelli Berglund – Crystal
  • Melissa LeEllen – Emily DWL Fan
  • Nigel Crocker – Wild Card McGee
  • Roxton Garcia – Thomas Spade

Heels Dizi Konusu ve Yorumu – STARZ yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: