Site icon Blog-Okur

Hiç Komik Değil Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Hiç Komik Değil Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Hiç Komik Değil film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, El Comediante yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ayrıca analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Hiç Komik Değil Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix, Hiç Komik Değil filmi için şu resmi özete başvuruyor: 40’lı yaşlarındaki bir komedyenin hayatı, yakın kız arkadaşının kendisinden sperm bağışçısı olmasını talep etmesi ve ilk görüşte aşık olduğu bir kız ile bağlantı kurmasının ardından değişmeye başlar.

Ebeveynlik ve mesleki istikrarsızlık temaları üzerine etkileyici bir komedi şöleni sunan Hiç Komik Değil, bugünlerde 40’lı yaşlarına giriş yaptığı için büyük bir bunalıma giren Gabriel isimli komedyeni merkezine almaktadır. Saçının, gelirinin, mutluluk hormonlarının, neşesinin az olduğunu söyleyen Gabriel, hayatın karanlık sularında oradan oraya sürüklendiğini belirtmektedir. Komedyenlik görevinden eskisi gibi keyif almadığını belirtmesine karşılık, artık, hayattan herhangi bir beklentisi olmadığını da eklemekten geri kalmamaktadır.

İzleyicilerin, Gabriel’e daha ilk dakikadan yakınlık kurması muhtemel gözükmektedir. O da en nihayetinde yaşam diliminin zorlu süreçlerinden birini yaşayan, isyankâr ve mutsuz bir kişiliğe göz kırpmaktadır. Yıkılacak bir omuz, benimseyecek bir benlik aradığı sırada; iki farklı mucizevi gelişmenin içine dahil olan bıkkın komedyen, bu noktada, bizlerden bir miktar ayrılmaktadır.

Hiç Komik Değil Film Konusu

Hayatına şekil verecek gelişmelerden ilki, kendisine yıllardır dostluk eden Melisa isimli hanımefendinin önderliğinde gerçekleşmektedir. Melisa, çocuk sahibi olmayı dört gözle beklediğini ancak bugüne kadar karşısına uygun bir birliktelik çıkmadığı belirttiğinde; zihinler hemen iki dost arasındaki aşk hikayesine çevrilse de Melisa’nın isteği çok farklı bir kapıya açılmaktadır. Gabriel’den kendisine sperm bağışçısı olmasını talep eden Melisa, bir nevi aşk masalını devreye sokmuş gibi gözükse de onun derdi çocuk masalı üzerinedir.

Netflix’in ses getiren bir diğer yeni filmi: Pervasız

Gabriel’in mesleki istikrarsızlık sendromunun üstüne olası bir ebeveynlik krizi yüklendiğinde; akış tam anlamıyla ritmine ulaşmaktadır. Ve bu noktada da hem Gabriel’e hayat veren hem de Hiç Komik Değil ile yönetmenlik kariyerinin tadını çıkartan Gabriel Nuncio’nun estetik dokunuşları cereyan etmektedir. Yalnızlaştırılan komedyenler üzerine çıktığı yolda sarsıcı ancak hayata bağlayan çocuk imleci ile hikayesini çok farklı bir yere evirirken; bir de kendisini uzay-burçlar-gezegenler üçgenini adayan genç bir kız ile tanışacaktır. Ve aslında serüvenin başlangıç noktası tam da burası olacaktır.

Hiç Komik Değil, hiç komik olmayabilir. Ancak drama ile gerçek hayat olgularının kusursuza yakın birleştiği ve aktarıldığı bir akışa imza atmaktadır. Şans verilir. 6,5/10.

IMDb: 9,2 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

El Comediante Film Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

 • Gabriel Nuncio – Gabriel
 • Cassandra Ciangherotti – Leyre
 • Adriana Paz – Melissa
 • Cecilia Suárez – Cecilia Suarez
 • Carlos Abraham Gongo – Gerardo
 • Renata Vaca – Dayana
 • Tamara Vallarta – Lily
 • Alejandro Saevich – Saevich
 • Eduardo Donjuan – Don Juan
 • Manolo Caro – Lauro
 • María Castellá – Magaly ve diğer.

Hiç Komik Değil Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Exit mobile version