Skip to content

Hit & Run Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Hit & Run Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Hit & Run dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, ayrıca kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Hit & Run Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix Hit & Run dizi incelemesinde spoiler bulunmamaktadır.

Ormanlarımızı, canlarımızı kaybettiğimiz bu son günlerde hali hazırda yapıyor olduğumuz işlere, görevlere odaklanmak pek kolay olmasa da sinir-stres katsayımızı normale çekmek için Hit & Run gibi dizilere ihtiyacımız var. Her ne kadar zihinsel ve mental açıdan yıpransak da hem işimiz gereği hem de kendimizi bir nebze de olsa iyi hissetmek için ne yazık ki bu tarz etkinliklere ihtiyacımız var.

Konuşulacak, bahsedilecek pek çok unsur olmasına karşılık bugünün içerik konusunu oluşturan Hit & Run ile ilgili genel görüşleri ifade etmeye geçebiliriz.

6 Ağustos 2021 itibariyle; The Swarm, Vivo ve diğer birkaç yapım ile beraber platformda paylaşılan Hit & Run dizisinde aksiyon-dram-suç temaları hüküm sürmektedir. The Swarm ile cereyan eden bilim kurgu havası, Vivo ile ortaya çıkan eğlenceli dakikalar; Hit & Run ile aksiyona, gizeme bürünmektedir. Eşini şüpheli bir vur-kaç kazasında kaybeden yaslı bir kocanın intikam arzusunu konu eden dizide, sürükleyici ton ve başarılı alt metinler ile 10/10’a yakın bir hikâye akışı sunulmaktadır.

Hit & Run Dizi Konusu

Netflix 10 bölümden oluşan dizi konusu için şöyle der… Çoğunlukla Tel Aviv ve New York şehirlerinden kesitler sunan dizide, Segev Azulay ve Danielle Wexler Azulai isimli çift ön plana çıkmaktadır. Ve dışarıdan bakıldığında epey mutlu, heyecanlı oldukları görülmektedir. Ta ki Danielle’in kaza sonucu ölmesiyle. Günlerin çoğunu karısının yası için geçiren Segev, canlı ile ölü arasında uçurumda gezinmeye başlar. Ancak her geçen gün karısı hakkında yeni ip uçlarıyla donanmaya başladığında karısısın kendisini ve ailesini korumak için birtakım bilgileri sakladığını ve aslında kazaya kurban gitmediğini öğrenir.

Tipik bir kaçan-kovalayan hikayesi sunan Hit & Run, klişe kavramını gerek eşsiz görüntüleri gerekse muhteşeme yakın olay örgüsü ile bertaraf etmeyi başarmaktadır. Bu tarz dizilerde özellikle aradığımız “gizem” kavramı üstünkörü geçilmediği gibi temeli dolduracak unsurlarıyla günümüzün -modern- dizi dünyasında yer edinmeye değer bir anlatısı bulunmaktadır. Her yeni bölüm yeni kıvrımlara, yeni kapılara hizmet etmektedir.

Ancak en önemli unsurun Segev Azulay’da olduğu da bir aşikardır. Yaslı bir kocadan azimli, hırslı, sevdiği için mücadele eden bir yırtıcıya dönüşmesiyle beraber New York’taki üstü kapalı çete işlerinin, gizemli sırların üstesinden gelmeye yetecek potansiyele ulaşmaktadır. Nefes kesici ve mükemmele yakın. Kaçırmayın. Sonuç olarak, 7/10. Öyleyse sizlere iyi seyirler…

Vivo güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Dizide görev alan diğer oyuncular:

  • Lior Raz – Segev Azulay
  • Kaelen Ohm – Danielle Wexler Azulai
  • Moran Rosenblatt – Tali Shapira
  • Gregg Henry – Martin Wexler
  • Sanaa Lathan – Naomi Hicks
  • Igal Naor – Tamir
  • David Anthony Buglione – Mark Posner
  • Michael Aronov – Isaac
  • Siena Kelly – Syd
  • Michelle Federer – Jenny Sharon

Hit & Run Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: