Skip to content

Invincible Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Invincible Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Invincible Dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, seslendirenler, karakterleri, ayrıca yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Invincible Dizi Konusu ve Yorumu

Mark Grayson (Steven Yeun), babası Omni-Man (JK Simmons) ile aynı türden güçleri kazanmayı dört gözle bekleyen 17 yaşındaki yeni bir süper kahramandır. Mark başlangıçta güçlerinin ortaya çıkması konusunda biraz geç kalmış bir gençti. Ancak bir gün süper gücü, uçuş gücü ve süper hızı beklenmedik bir şekilde kendini gösterir. Bu, babasıyla eğitiminin sonunda başlayabileceği anlamına gelir. Ancak yeni bir süper kahraman olmak zordur ve bu Mark’ın kısa sürede yaşadığı her şeyin değişmesi gibi, babasıyla olan ilişkisini de değiştirir. Ayrıca, şehri tehdit eden birçok kötü adamdan birine babasını kaybetme konusunda gerçek bir tehdit ile de karşı karşıyadır. Omni-Man, Guardians of the Globe ile birlikte korkunç bir durumda bulunduğunda, Mark’ın babasını kaybetme korkusu ortaya çıkar. Kahraman olmayı ona eşlik eden tehlikelerle nasıl kontrol altına alacak? Bu, kendi başına çözmesi gereken bir mücadele.

Ayrıca “The Stranger Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi” ilginizi çekebilir.

Yetişkinlere yönelik bir animasyon dizi, son zamanlarda beklediğimiz ve boşluğu dolduran cinsten bir gelişme oldu. Invincible için iyi ki hayata geçmiş bir proje diyebiliriz. İzlemesi son derece keyifli bir proje olmuş. Yetişkinlerin animasyonlara olan özlemini yeni bir proje ile karşılamasını sağlayan Invincible, gördüğüm en iyi projelerden biri diyemesem de iyi ki hayata geçirilmiş diyebilirim.

IMDb: 8,8

Invincible Fragman

Invincible Seslendirenler ve Karakterler

Sandra Oh – Debbie Grayson
Steven Yeun – Mark Grayson
J.K. Simmons – Nolan Grayson
Zazie Beetz – Amber Bennett
Grey Griffin – Monster Girl
Kevin Michael Richardson – Mauler Twins
Andrew Rannells – William Clockwell
Walton Goggins – Cecil Stedman

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d