Skip to content

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix’in “işinde başarılı, aşk hayatında boynu bükük” tiplemelerine epey aşinayız. Valeria ile başlayıp kısmen Emily in Paris’e kadar uzanan geniş yolculuk serüveninde, genç kadınların ivmeli kariyer çıkışlarına şahit olduğumuz kadar travmatik, kaotik ya da akla gelebilecek pek çok kötü sonuca çıkan çarpık aşk hikayelerinin de tadına bakıyoruz. Karakterlerin dünyalarına ortak olarak -adeta- kendimizi onların yerine koyuyor. Böylece de sürükleyiciliği yüksek bir akış elde ediyoruz.

Netflix İtalya 27 Ekim’de alıcı karşısına çıkardığı Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi de tamamen benzer formatlar işlese de günümüzün “flört öncülerinden” birini işleyerek hikayesine yeni bir soluk kazandırmaktadır. Ancak o öncüle gelene kadar, ilk önce, Alice isimli genç kadın hakkında birkaç detay belirtmekte yarar bulunmaktadır.

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi Yorumu

İtalya’nın yerel TV kanallarından birinde yardımcı yapımcı rolüyle hem kanalın hem de TV aleminin sevilen kişilerinden biri olan Alice, pozitif ile negatif arasındaki bir noktada sıkışıp kalmaktadır. Öyle ki TV’deki başarılı projelerle ayakta kalıyor, kendisini kariyer açısından tatmin etmeyi başarıyordur. Ancak aynı durum, aşk hayatı için geçerli değildir. Aynı şirkette çalıştığı eski sevgilisi, bugünlerde şirketten başka bir kadınla evlenecektir. Üstelik diğer kadın hamiledir.

Travmatik geçen bir gecenin ardından şişenin son yudumunu gören Alice, haliyle iş temposuna sürüklenmeye devam ederken karşısına Tio isimli bir beyefendi çıkacaktır. Dizi oyuncusu olduğunu belirten genç Tio, çekicilik kavramıyla Alice’in aklını çelmiştir. Ancak görünüşe göre Tio, Alice ile sevgili olmak yerine astroloji uzmanlığını kullanarak genç kızı farklı burçlardaki adaylarla tanıştıracaktır. Yıllara, aylara veya yıldızlara göre bir program çizerek her bir bölümde farklı burçlara sahip bireylere tanışan Alice, doğru yolu ya da aşkı bulabilecek midir?

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi klasikleşen flört mekanizmalarından biri olan “burcun ne” teması üzerinden şekillenmektedir. Burçlara inananlara yol gösteren, her halükârda ilham kaynağı olmak isteyen tatlı bir akışı bürünme gayesi taşır. En nihayetinde kusursuz bir mizaha sahip olmasa da bana göre çeşitlilik kavramına ışık tutan akıcı bir üründür. Şans verilir. Sonuç olarak: 6/10.

IMDb: 7,2

An Astrological Guide for Broken Hearts Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler:

  • Claudia Gusmano – Alice
  • Michele Rosiello – Davide Sardi
  • Lorenzo Adorni – Tio Falcetti
  • Alberto Paradossi – Carlo Baresi
  • Esther Elisha – Paola Costa
  • Fausto Maria Sciarappa – Enrico Crippa
  • Emanuela Grimalda – Marlin De Rose
  • Lucrezia Bertini, Giancarlo Ratti
  • Bebo Storti, Maria Amelia Monti

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: