Skip to content

Lise Takımı Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Lise Takımı Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Lise Takımı dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Lise Takımı Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

İlk olarak halihazırda görmüş olabileceğiniz veya henüz keşfetmediğiniz bir gelişmeyi hatırlatmakta yarar var. Her gün daha da gelişmeyi hedefleyen blog-okur.com ailesi olarak; hem bireyin kendisine hem de gelişen ailemize katkıda bulunacağını düşündüğümüz yeni projemizi “gönüllü yazar arkadaş başvurumuzu” mutlulukla sizlere sunuyoruz. Eğer kitaplara, dizi veya filmlere ilginiz var ise… Ve buna ilaveten ilginizi sözcüklere dökme gibi bir hayalinizi varsa, bizlerle birlikte çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Lise Takımı, sporla yatıp sporla kalkan bir ülke için (Türkiye) tarif edilmesi kolay ve izlemesi keyif veren bir bütünlüğe sahip. Hırsından televizyon kıranları, küfürler yağdırıp hüsranla ayrılanları, bunun için uzun cezalar yiyenleri bir kenara bırakacak olursak, spor dünyası her zaman iç içe olmak istediğimiz hayret verici paradoksuyla göz kamaştırmaktadır. Futbolundan basketboluna tenisinden diğer sporlara kadar geniş bir yelpaze ile biz spor sevdalılarına hizmetler vermektedir.

Lise Takımı Dizi Konusu

Bu sebeple Georgia Valdosta Lisesi’nden yaşanan yüksek tutku, yüksek hırs düzeyi makul gözükmektedir. Hele ki neredeyse Amerikan futbolu için var olan ve hedeflerini bu yöne çevirmiş bir okul konsepti için söylemiş olduğumuz bütün sözler gerçeğe dönüşmektedir. Kendi kategorilerinde 1000’e yakın galibiyet sayısıyla, elde ettikleri sayısız kupa ödülüyle ön plana çıkan bir takımın, her zaman daha iyisi ve daha çoğu için de mücadele vereceği herkesin kabulüdür.

Belki de yönetmen Jason Sciavicco’nun Valdosta Lisesi’ni seçme sebebi de bu sonu gelmeyen beklenti ve hırs düzeyinden kaynaklanmaktadır. Ki bazı açıklama ve röportajlarında Valdosta Lisesi’ni seçme sebebini açıkça ifade eder. Başarılarla dolu geçmişlerini hayallerle dolu bir geleceğe yatıran takımı pür dikkat takip ettiğini ve bu sebeple de onları seçtiğini söyler.

Netflix’in bir diğer yeni dizisi: D.P.

Doğrusunu söylemek gerekirse takım veya koç Rush Propst hakkında pek bir bilgiye sahip değilim. Sporun gerçek rol modellerine göre inşa edilip edilmediğini ya da gerçekten yeterli kimyaya sahip olduklarını pek de araştırmadım. Ancak dizi ile ortaya çıkan görüntülerle gerek spora gerekse bireylerin özel hayatlarının irdelenmesi şekliyle ilgi çekici olduğunu belirtebilirim. 8 bölüm boyunca sadece sporun değil. Özel hayatların; aşkın, eğlencenin, dramın, hırsın da ön planda olduğunu ekleyebilirim. 6/10 puanını hak eden… Başarılı bir Reality-TV içeriği. Şansınızı denemelisiniz.

IMDb: 6,5 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Titletown High dizisinde görev alan diğer isimler:

  • Samuel Brown
  • Jake Garcia
  • Lenley Gross
  • Kendall Haden
  • Amari Jones
  • Grayson Leavy
  • Morgan Miller
  • Jacarrius Peak ve diğerleri…

Lise Takımı Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: