Skip to content

Little Film Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Little Film Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Little film konusu, yorumu, incelemesi, Küçük eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, ayrıca yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Little Film Konusu Yorumu ve İncelemesi

Jordan, uzun uğraşlar sonucu inşa etiği teknoloji şirketi ile yaşayıp büyüyen bir kadındır. Altında son model arabası, evinde son teknolojiye sahip yardımcısı ve peşinde koşan pek çok erkekle şehrin popüler ismidir. Ancak Jordan’da bazı problemler vardır. Her daim öfkeli ve gaddarca hareketler yaparak kendisini seven birkaç kişinin bile kendisinden uzaklaşmasına sebep olmaktadır.

İlerleyen dakikalar; Jordan’ın neden bu kadar “uyuz” bir insan olduğunu açıklamakla geçer. Orta okul-lise yıllarında sınıfın sevilmeyen ve dalga geçilen kişisi olan Jordan’ın o dönemlerde birçok sıkıntı yaşadığı gözler önüne serilir. Ki bu da günümüzdeki gaddar ve itici tavrını açıklar niteliktedir. Yaş ve kişilik olarak gelişen genç kadın, eski zamanların acısını yeni hayatında çıkartır. Böylece kendisiyle dalga geçen kişilerin öcünü aldığını düşünmektedir.

Little Film Konusu Yorumu

Haksız yere çile çeken isimlerin başında da yardımcısı April gelir. Zavallı kadın; her sabah patronunun kahve sıcaklığını ölçmekte ve eğer uygunsa ona göre masaya koymaktadır. Buna benzer pek çok titizlikle mücadele ederken bir yandan da şirketin gelişimi için bir uygulama üzerinde çalışmaktadır.

Hanımefendi Jordan’ın gereksiz tavırları yetmezmiş gibi; yönetmen Tina Gordon, izleyenlere bir darbe daha vurur. Jordan’ı bir çocuk tarafından lanetler ve günümüz dünyasına, dalga geçilen Jordan’ı getirir. Uzun lafı kısası Jordan; hala zengin, kibirli, gaddar ve iticidir. Ancak fiziksel özellikleri, arkadaşları tarafından ezilip büzülen yıllara döner…

Hiçbir hikâye anlatımı amacı gütmeyen ve sözde komedi sahneleriyle dolu olması gereken Little; vasata bile yaklaşamayan bir çocuk oyunu imajı sergiler. Jordan’ın gereksiz tavırlarıyla beğeni kazanılmaya çalışılan fakat bu esnada izleyen üzerinde hiçbir etki yaratmayan bir seyir sunar. Ayrıca şakaları da sevimlilikten oldukça uzaktır.

Her ne kadar farklı tema ve konuları içeren yapımlardan keyif alsam da Little tam anlamıyla bir zaman kaybı oldu. Herhangi bir etkileyici unsur ortaya koyamadığı gibi her dakika kötüleşmeye devam etti. Başka filmlere yönelmenizi belirtmekle birlikte yine de şans vermek isteyenler Little fragmanına aşağıdan ulaşabilir.

IMdb: 5,5

Little (Küçük) Film Oyuncuları ve Karakterleri

  • Regina Hall – Jordan Sanders
  • Issa Rae – April
  • Marsai Martin – Küçük Jordan
  • Justin Hartley – Mr. Marshall
  • Tone Bell – Preston
  • Mikey Day – Connor

Diğer bir içeriğe göz atın: Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı

Little Film Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu. Öyleyse sizlere iyi seyirler. Diğer film-dizi incelemelerinde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: