Skip to content

Love & Anarchy Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Love & Anarchy Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda;  Love & Anarchy dizi konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Love & Anarchy Dizi Konusu Yorumu

Neflix’in yeni İskandinav dizisi Love & Anarchy 4 Kasım 2020 tarihi itibariyle platformda izleyenlere sunuluyor. Yakın tarihli bir başka İskandinav dizisi olan Quicksand’ten sonra Netflix’e katılan yapım, eğlenceli dakikalara imza atıyor. Şubat 2020’de yayınlanacağı kesinleştikten sonra; gerek fragmanlarla gerekse röportajlarla gündeme sık sık gelmeyi başaran dizi, şimdiden çoğu kişi tarafından geçerli puanı almış gibi gözüküyor. Romantik-komedi ve dram temalarını içinde barındıran yapım 8 bölümden oluşuyor.

Dizinin açıklama kısmında da görebileceğiniz gibi; evli ve iki çocuğa sahip Sofie isimli bir anne yapımın odak noktası oluyor. Yıllardır yaptığı danışmanlık işiyle bilinen kadın, eski bir yayınevini günümüz dünyasına çevirme görevini üstleniyor. Çalışmalarına büyük bir özveriyle devam ederken Max isimli bir teknisyenle tanışıyor ve aralarında şaşırtıcı bir bağ oluşmaya başlıyor. Bu noktadan sonra her ikisinin de hayatı tamamen değişmeye başlıyor.

Love & Anarchy Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Dizinin oyuncu kadrosunda Ida Engvoll ve Björn Mosten’in yanı sıra İsveç doğumlu Gizem Erdoğan bulunuyor. Kalifat dizisindeki büyüleyici performansıyla birçok ödüle layık gösterilen başarılı oyuncu, bu dizide Denise karakteriyle karşımıza çıkıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Lisa Langseth bulunuyor. Yapımın senaryosunu da büyük katkı yapan Lisa Langseth’e; Alex Haridi, Amanda Högberg ve Antonia Pyk eşlik ediyor.

Dizinin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Dizide performansıyla ön plana çıkan oyunculardan bazıları:

  • Ida Engvoll – Sofie
  • Björn Mosten – Max
  • Carla Sehn – Caroline
  • Gizem Erdoğan – Denise
  • Björn Kjellman – Ronny
  • Reine Brynolfsson – Friedrich

Çok abartmamakla birlikte diziyi beğendiğimi söyleyebilirim. Bu yıl içerisinde izlediğim en iyi dizi değildi fakat vakit geçirmelik adına olumlu bir yapımdı benim için. Kendi dünyanızdan da örneklerin olduğu; bazen güldüğünüz bazen duygulandığınız bir dizi sizleri bekliyor.

Her ne kadar bugüne dek orijinal dili İsveççe olan birçok yapım izlesem de, kulağıma halen daha tuhaf geliyor. Sık sık duymamanın getirdiği düşünceyle olsa gerek, bu dile bir türlü alışamadım. Negatif yorum olarak algılamanızı istemem sadece kişisel bir görüştü. Keyifli dakikalar…

Love & Anarchy dizi fragman ve bölümlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yakın tarihte yayınlanan Kore dizisine göz atın: Record of Youth

Love & Anarchy Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: