Skip to content

Magnolia’da Yılbaşı Partisi Film Konusu, Yorumu ve İncelemesi | Midnight at the Magnolia

Magnolia’da Yılbaşı Partisi Film Konusu Yorumu ve İncelemesi | Midnight at the Magnolia yazımızda; Magnolia’da Yılbaşı Partisi film konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Magnolia'da Yılbaşı Partisi Film Konusu Yorumu ve İncelemesi - Midnight at the Magnolia

Netflix’in romantik-komedi konulu yeni filmi Magnolia’da Yılbaşı Partisi (Midnight at the Magnolia) birkaç gün önce izleyenlere sunuldu. Yılın sonu itibariyle görmeye alışık olduğumuz “Christmas” temalı yeni bir filme imza atan yönetmen Max McGuire, hayranlarının beklentilerini karşılamış oldu. Senaryosunu Carley Smale’ın yazdığı film Netflix Türkiye’de TOP 10’a ismini yazdırmayı başardı.

Filmin konusu kısaca şöyle: Çocukluk arkadaşları Maggie ve Jack, Chicago’daki başarılı bir yerel radyo programında çalışmaktadırlar. Küçüklü yaşlarından beri tanışıyor olmanın verdiği avantajla dinleyenlere pozitif dakikalar yaşattıran ikili, ulusal basında da tanınmaya başlar. Yüksek beğeni ve dinleme oranını gören yapımcılar; ikiliden bir sevgili gibi davranmalarını ister ve bu sayede ikili arasındaki duygular değişmeye başlar. Programda verdikleri ilişki tavsiyeleri ile ailelerin gündemine de gelmeye başlayan Jack ve Maggie, zorlu birkaç test vermek zorunda kalacaktır.

Filmin güncel IMDb puanını öğrenmek için tıklamanız yeterli.

Magnolia’da Yılbaşı Partisi Film Konusu Yorumu

Filmde performans gösteren oyunculardan bazıları:

  • Natalie Hall – Maggie Quinn
  • Evan Williams – Jack Russo
  • Susan Hamann – Bev Russo
  • Steve Cumyn – Steve Quinn
  • Victoria Maria – Amanda
  • Matthew Stefiuk – Matt

Sanırım son zamanlarda izlediğim en kötü oyuncu grubuna bu filmde şahit oldum. Filmin başlamasıyla beraber artan heyecanım, oyuncuların vasat performansı ile yerle bir oldu. Tabii bu görüş birçok izleyen tarafından çürütülebilir. Çünkü filmin akışı içerisinde göze batmayabilir fakat bu benim için geçerli değildi. Konusu güzel mi? Evet kesinlikle güzel fakat dört dörtlük oyunculukların yer aldığı bir film beklemenizi istemem. Bu benim için önemsiz bir kriter derseniz, izlemenizi tavsiye ederim.

Benim diğer bir eleştirim filmin hakim olması gereken romantik-komedi teması üzerine olacak. Uzun yıllardan süregelen romantik-komedi teması, maalesef eski zamanlardaki filmlerin yanından geçemiyor. Romantiklik kısmını bir şekilde içlerinde barındırsalar da mizah kısmı hiçbir zaman tatmin edici boyutta olmuyor. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar, umarım sizin hoşuna gider. İyi seyirler…

Magnolia’da Yılbaşı Partisi film fragmanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Magnolia’da Yılbaşı Partisi Konusu Yorumu ve İncelemesi | Midnight at the Magnolia yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d