Skip to content

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları yazımızda; Netflix Türkiye’de günün en iyi yapımları ve içerikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız…

Dünyanın en zengin içerik platformlarından biri olarak gösterilen Netflix’te, yapımlar arası büyük bir rekabet söz konusu. Günden güne artan yeni içeriklerle beraber, TOP 10 sıralamasında değişiklikler meydana geliyor. Listeye baktığımızda; uzun zamandır ilk sırada olan Enola Holmes’un gerilediğini ve yerini Emily in Paris’e kaptırdığını görüyoruz. Netflix Türkiye’de Günün En Popüler Yapımları şu şekilde:

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları

1- Emily in Paris

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları-emily in paris

Platforma katılmasının üstünden sadece 1 hafta geçmesine rağmen zirveyi eline alan Emily in Paris, romantik komedi temasıyla karşımıza çıkıyor. 10 bölümü yayınlanan dizi; iş, arkadaşlık ve aşk ilişkilerini konu ediyor. Dizinin başrollerinde Lily Collins, Lucas Bravo gibi isimler yer alıyor. Fragmana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2- Atiye

atiye dizi konusu ve yorumu

Listenin ikinci sırasında tanıdık bir yapım yer alıyor. 2. sezonun yayınlanmasıyla beraber listede önemli bir başarı yakalayan dizi, Atiye karakterinin gizem dolu hikâyesini konu ediyor. Dizinin detaylı incelemesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3- Enola Holmes

enola holmes film konusu yorumu incelemesi

2020’nin en popüler filmleri arasında gösterilen Enola Holmes, uzun günler süren liderliğini yeni yapımlara kaptırmış durumda. Herkesin hayatında mutlaka izlemiş olduğu Sherlock Holmes’un kardeşini konu alan film, annelerin ortadan kaybolmasının ardında yatan gizem hikâyesini konu ediyor. Filmin detaylı yorumu için tıklamanız yeterli.

4- Behzat Ç.

İlk 10’daki yerini kolay kolay kaptırmayan Behzat Ç. listede dördüncü sırada yer alıyor. Yayınlanmasının üzerinden yıllar geçse de hak ettiği değeri hiçbir zaman kaybetmeyen dizi,başarılarına yenisini eklemekten vazgeçmiyor. Diziye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5- Sen Kiminle Dans Ediyorsun

2017 yılında vizyona girmesine rağmen Netflix platformuna yeni katılan Türk filmi Sen Kiminle Dans Ediyorsun, listede önemli bir pozisyonda yer alıyor. Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu gibi önemli önemli bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, bol kahkahanın yer aldığı bir konuyu içeriyor. Filmi izlemek için tıklayabilirsiniz.

6- Hubie’nin Cadılar Bayramı

Yayınlanmasının üstünden kısa bir süre geçen Hubie’nin Cadılar Bayramı, bugün itibariyle kendisini TOP 10 listesinde buluyor. Komedi ve korkunun iç içe olduğu film, keyifli dakikalar yaşatmanıza sebep oluyor. Filmin detaylarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

7- İyi Oyun

Oyuncu kadrosunda Orkun Işıtmak, Afra Saraçoğlu ve Yiğit Kiraz gibi günümüzün popüler isimlerini bir arada bulunduran film, e-sporu konu ediyor. E-sporla ilgilenen bir gencin hikâyesini konu alan film, yedinci sırada yer alıyor. Filmin detaylarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

8- Ratched

Yayınlandığı tarihten sonra listenin vazgeçilmezleri arasında gösterilen Ratched, bugün itibariyle sekizinci sırada yer alıyor. One Flew Over the Cuckoo’s Nest filminden uyarlama bir karakteri konu alan yapım, psikiyatri hastanesinden görev alan bir hemşireyi konu ediyor. Diziyi izlemek için tıklayabilirsiniz.

9- Flatliners

Sen Kiminle Dans Ediyorsun yapımı gibi 2017 yılında vizyona giren Flatliners, Netflix platformuna yeni katıldı. Katılımının üstünden kısa bir süre geçmesine rağmen günlerdir ilk 10’da yer edinmeyi başarıyor. Bilim kurgu-gerilim türündeki yapım, izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşattırmayı başarıyor. Filmin detayına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

10- To the Lake

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları-to the lake

Bugün itibariyle listeye dahil olan Rus yapımı To the Lake, gerilim türüyle karşımıza çıkıyor. Salgın sonucu hayatta kalmaya çalışan bir grubu konu alan dizi, başarılı bir yapım olarak gösteriliyor. Dizi ile ilgili detaylara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımları listesinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Birbirinden farklı konularıyla izleyenler buluşan yapımlar, izlenilmeyi hak ediyor. Diğer yazılarda görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: