Skip to content

Nevertheless Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Nevertheless Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Nevertheless dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, Algoissjiman fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Nevertheless Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix
 • Netflix yepyeni bir başarılı k-dramayı izleyenlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
 • Dizi henüz final yapmadığı için Netflix platformunda yayınlanmasa da diğer çevrim içi platformlar diziyi izlenebilir kılıyor.
 • Ve bizlere de sıra dışı olmayan ancak k-dramanın temel rahatlatıcı özelliklerini taşıyan bir hikâyeye ortak olmak düşüyor. Aşkın, dramın bir başka yüzüne şahit olduğumuz Nevertheless’in diğer çarpıcı özellikleri şöyle:

19 Haziran itibariyle yayınlanmaya başlayan Nevertheless, başlangıç bölümüyle diğer k-dramalardan farksızdır. Neredeyse her k-drama inceleme yazısında belirtmiş olduğum; derinden gelen naif müziğe, şehrin kalabalığını yansıtan etkileyici görüntülere sahiptir. Yoğun fakat samimi tonuyla da karşımıza ilk olarak heykel bölümü öğrencisi Na Bi’yi çıkartır.

Nevertheless Dizi Yorumu

Genç kadının heyecanlı tavırları gözlerden kaçmazken birkaç saniye sonrası Na Bi’nin erkek arkadaşının sergisine gittiği görülür. Ancak genç kadın sergiye adımını attığı anda büyük bir hayal kırıklığı ile yüz yüze gelecektir. Çünkü kendisinin erotik bir pozu, kendi ismiyle bir heykele hayat vermiştir. Üstelik sevgilisi Na Bi’yi aldatmaktadır. Heykel ile aldatma sekansları birleştiğinde genç kadın bireysel hayatına geri döneceğinin sinyalleri verir.

Diğer k-drama önerilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yönetmen koltuğunda Ga-Ram Kim’in oturduğu senaryosu ise Jung Seo tarafından kaleme alınan Nevertheless az önce okumuş olduğunuz temel ve yaratıcı olmayan ana fikirlere sahiptir. Na Bi’nin kişisel hayatındaki savrulmalarına, isteklerine ve henüz gerçekleştiremediği gerçeklere ön ayak olmaktadır. Sevgilisi yüzünden hayattan kopan, Tinder uygulamasının ne olduğunu bilmeyen ve bu sebeple de yakın arkadaşları tarafından yargılanan bir konumda yer almaktadır.

Bu noktada da Na Bi’ye hayat veren Han So Hee’nin etkileyici performansı dizinin akıcılığı açısından epey önemli olur. Çünkü herhangi bir kıvrım ibaresi taşımayan bir senaryoyu ayakta tutacak tek kriter ilgi çekici oyuncu kadrosudur. İlk yarım saat Na Bi’nin önderliğinde -çalkantılı da olsa- estetik bir görüntü sağlar.

İlk bölümün ikinci yarısı ise halihazırda hepinizin tahmin ettiği Na Bi’nin yeni sevgili adayına ayna tutar. Yine bir şans eseri tanışma sekansıyla romantizm ve aşk kokan anlatılar ortaya çıkar ve duygu aktarımında başarılı bir iş çıkartır. Yetenekli heykeltıraş Park Jae-eon, Na Bi için oradadır. Ve her ikisinin de eski hayatlarına dair birtakım pişmanlıkları, hayal kırıklıkları vardır. Romantizm temalı içerik hayranları kaçırmasın. Ancak diğer kullanıcılar için aynı öneriyi iletemeyeceğim. 6,5/10.

IMDb: 8,1

10 bölümlük dizide dikkat çeken diğer performanslar:

 • Han So Hee – Yo Na Bi
 • Song Kang – Park Jae Eon
 • Chae Jong Hyeop – Yank Do Hyuk
 • Lee Ho Jung – Yoon Sol
 • Lee Yeol Eum – Yoon Seol Ah
 • Yang Hye Ji – Oh Bit Na
 • Kim Min Gwi – Nam Kyu Hyun
 • Jung Jae Kwang – Ahh Kyung Jun
 • Yoon Seo Ah – Seo Ji Wan

Nevertheless Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d