Skip to content

Noel Hediyesi Bombardımanı Film Konusu, Yorumu ve İncelemesi | Operation Christmas Drop

Noel Hediyesi Bombardımanı Film Konusu Yorumu ve İncelemesi | Operation Christmas Drop yazımızda; Noel Hediyesi Bombardımanı film konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Noel Hediyesi Bombardımanı Film Konusu Yorumu

Netflix’in yeni romantik-komedi temalı filmi Noel Hediyesi Bombardımanı 5 Kasım itibariyle izleyenlere sunuldu. Yakın tarihli Holidate ve Love & Anarchy gibi yapımlardan sonra bünyesine yeni bir içerik ekleyen Netflix, rom-com sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Filmin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse: Angie Bradford askeri harcamaların bir hayli fazla olmasından dolayı baskı altındadır. Bu yüzden; işinde oldukça başarılı ve hırslı yardımcısı Erica Miller’ı Guam’a gönderir ve ABD Hava Kuvvetleri üssünde gerçekleştirilen bazı harcamaları inceleyip, rapor etmesini ister. Gittiği yerde -hepinizin tahmin edebileceği üzere- yakışıklı subay Kaptan Andrew Jantz ile karşılaşır. İkilinin tanışmasıyla birlikte birtakım gelişmeler yaşanmaya başlar.

HolidateLove & Anarchy yapımlarının yorumlarını hala okumadınız mı?

Noel Hediyesi Bombardımanı Film Konusu Yorumu

Filmin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Filmin yönetmen koltuğunda Martin Wood yer alıyor. Senaryosu Gregg Rossen ve Brian Sawyer oluşturulan filmin oyuncu kadrosunda birbirinden tanıdık isimler yer alıyor. Filmdeki olaylar her ne kadar kurgu olsa da günümüzde halen daha faaliyetini gösteren gerçek bir olaydan esinlenilmiştir. 1952 yılından beri hava taşımacılığı olarak bilinen “Operation Christmas Drop”, her yıl ABD Hava Kuvvetleri tarafından Mikronezya’daki adalara yiyecek, ilaç gibi birçok gündelik ihtiyaçları ulaştırmayı hedeflemektedir.

Noel Hediyesi Bombardımanı (Operation Christmas Drop) Oyuncu Kadrosu

  • Alexander Ludwig – Kaptan Andrew Jantz
  • Kat Graham – Erica Miller
  • Virginia Madsen – Angie Bradford
  • Aaron Douglas – Daniel Sampson
  • Rohan Campbell – Travis
  • Bethany Brown – Sunshine

Sanırım son zamanlarda izlediğim en kötü filmlerden birisiydi benim için. Romantik-komedi tarzı yapımları oldum olası çok sevmeme rağmen filme negatif yaklaşmak istememiştim. Fakat hikayelendirilmek istenen kısım ile kurgu arasındaki olaylar -bana göre- bir bütünlük sağlamıyor. İzlediğime pişman mıyım? Hayır değilim ama kısmen daha iyi bir performans veya konu bütünlüğü görmek isterdim. Umarım siz beğenirsiniz. İyi seyirler…

Noel Hediyesi Bombardımanı film fragmanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Netflix’te yer alan diğer romantik-komedi temalı içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Noel Hediyesi Bombardımanı Film Yorumu ve İncelemesi | Operation Christmas Drop yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: