Skip to content

Önümüz Yaz Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Önümüz Yaz Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Önümüz Yaz film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Önümüz Yaz Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix Upcoming film incelemesi bazı spoiler alanları içeriyor.

Ergenlik ile gençlik sekansları arasında oradan oraya süzülen genç kız Chen Chen, bugünlerde ergenlikten ziyade daha ciddi problemlerle uğraşmaktadır. Annesi ile babasının arasındaki sadık evliliğin yok olduğunu ve annesinin bambaşka bir dünyaya, aşka adım attığını öğrenir. Günlerini arzuladığı üniversiteye girebilmek için geçiren genç bir kızın, sadakat kavramının ne olduğunu öğrendiği acı gelişmeyle büyük bir yokluğa düşeceği kaçınılmaz bir gerçektir. Kaldı ki bu gelişmeyi öğrendikten sonra üniversite sınavından başarısızlıkla ayrılır.

Önümüz Yaz’ın dramatik, dostluk, aile gibi belli başlı temalarını ortaya çıkaracak olan bir diğer isim ise Zheng Yu Xing’tir. Genç delikanlı, Chen Chen kadar sorunlu bir hayatın parçası değildir. Her ne kadar o da sınavlarında problemlerle yaşasa da muzipliği ve çekici görselleriyle kendi hikayesine yön verebilmektedir. İkilinin tanışma sekansı ise Chen Chen’in okul ortamında söylediği bir yalanla gerçekleşecektir.

Önümüz Yaz Film Yorumu

Sheng xia wei lai orijinal ismiyle 3 Ekim Netflix kataloğunda kendisine yer bulan Önümüz Yaz, yönetmenliğini Leste Chen’in üstlendiği karmaşık dünyanın çalkantılı yaşantılarına sahip gençlerin merkezinde olduğu dram yönü kuvvetli bir dramadır. Bugünlerin trend konuları haline gelen fantastik, bilim-kurgu, savaşlar gibi nispeten dünya dışı hissettiren konulardan sıyrılan, pek çok bireyin derin yaralarından vurmak isteyen sade bir içeriktir.

Netflix’in popüler filmi: Lagos’ta İki Kadın

Çoğunlukla Chen Chen üzerinden inşa edilse de Zheng Yu Xing’in katılımıyla ikili arasındaki dostluk ve belki de romantizm sekanslarının ortaya çıkışına şahit olmamızı istemektedir. Ancak ana tema hiçbir zaman ikisi özelinde ilerlemez. Genç kızın sorunlu bir hayata yuvarlandığını kanıtlamasının ardından… Birlikten güç doğar mentalitesiyle dünyaya, yaşama tutunma örnekleri sunmaktadır. Acılar, güvensizlikler, pişmanlıklar, dostluklar… Şans verebilirsiniz.

IMDb: 6,9 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sheng xia wei lai filminde görev alan diğer oyuncu ve karakterler:

  • Zifeng Zhang – Chen Chen
  • Lei Wu – Zheng Yu Xing
  • Feng Zu – Uncle Wang
  • Lei Hao
  • Xiaohai Liu
  • Dan Liu
  • Tie Zhou

Önümüz Yaz Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: