Skip to content

People Places Things Film Konusu ve Yorumu – Netflix

People Places Things Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. People Places Things film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

People Places Things Film Konusu ve Yorumu – Netflix

People Places Things, Will Henry isimli babanın ikiz kızları Clio ve Colette için düzenledikleri doğum günü partisiyle başlamaktadır. Görünüşe göre tatlı kızlar 5. yaşlarını küçük arkadaşlarıyla kutlarken epey keyif almaktadır. Baba Will ise pasta için kibrit ararken eşi Charlie’nin ortaklıktan kaybolduğu hisseder. Yukarı kattaki odaya çıkmasıyla birlikte eşinin Garry isimli bir adamla kendisini aldattığını görür. Charlie, Will’e “seni seviyorum ancak hayatımı sevmiyorum” demesinin ardından iplerin kesin bir şekilde kopacağı aşikardır.

Tarihler 1 yıl ileriye sarıldığında Will’in hala Charlie’yi unutma sürecinde olduğu görülür. İkiz kızlarıyla kısıtlı zaman aralıklarında görüşebilmesine karşılık çizgi roman sanatçılığı görevini de sekteye uğrattığı görülmektedir. Ve bugünlerde Charlie’nin Garry ile evleneceğini öğrenir. Oysa ki kendisi katiyen evlenmeyeceğini belirtmiştir.

People Places Things Film Yorumları

Will’in yaşamış olduğu hayata “yaşam” demek ne kadar doğrudur bilinmez. Kaldı ki kendisi de yalnızlığı ve dramı ifade eden çizgi romanlarıyla beklentileri karşılamaktadır. Fakat sınıfındaki Kat isimli öğrencinin tatlı teklifiyle hayatının değişebileceğini düşünür. Kat’e göre annesi Diane, Will’in çalışmalarına hayrandır. Ve en kısa sürede Will ile tanışma gayesi taşımaktadır. Charlie’yi hafızasından çıkaramasa da Diane ile tanıştıktan sonra yaşam kriterinin tekrar onunla buluştuğunu hisseder. Fakat içindeki keder, onun geleceğine zarar verecektir.

Netflix’in trend listelerinden inmeyen bir diğer içeriği: Maid

Yönetmen Jdjdjdjd Will merkezli dramatik portresi beklenilenden çok daha kıymetli çok daha kalbe dokunan bir tempo yakalamaktadır. Aldatılan hasarlı babadan, yeni hayata yelken açan bir babaya dönüşmesi basit bir öncüle işaret etse de Will’in içleri ısıtan karakteriyle klişelik kavramı ortada gözükmemektedir. Haliyle oyunculuklar da beklenildiği gibi kusursuz işlemektedir. Kaçırmayın. Sonuç olarak: 7,5/10.

IMDb: 6,9

Filmde görev alan diğer oyuncu ve karakterler:

  • Jemaine Clement – Will Henry
  • Aundrea Gadsby – Clio
  • Gia Gadsby – Colette
  • Stephanie Allynne – Charlie
  • Regina Hall – Diane
  • Jessica Williams – Kat

People Places Things Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

%d blogcu bunu beğendi: