Skip to content

Pokémon Filmi Ormanın Sırları Konusu ve Yorumu – Netflix

Pokémon Filmi Ormanın Sırları Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Pokémon Filmi Ormanın Sırları film konusu, yorumu, incelemesi, Gekijouban Poketto monsutâ: koko eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Pokémon Filmi Ormanın Sırları Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix Gekijouban Poketto monsutâ: koko spoiler içermiyor.

Netflix’in son model animasyon filmi Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle, pek çok kişiyi çocukluk yıllarına taşıyor. Özellikle Ash ve Pikachu ile yatıp kalkan nesli düşünecek olursak, hatıraları canlandırma, geçmişe neşe ile bakma gibi kriterler Pokémon Filmi: Ormanın Sırları ile daha da hayat buluyor. En nihayetinde pokemon evreni hakkında kusursuz bir imaj sunarken henüz bu evrenle tanışmayanlar için de etkileyici başlangıç vaat ediyor. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Pokémon Filmi Ormanın Sırları Konusu

Senaryosunu Tetsuo Yajima ve Atsuhiro Tomioka’nun üstlendiği Pokémon Filmi: Ormanın Sırları, halihazırda biliyor olduğumuz evrenden farklı bir görüntü sunmamaktadır. Ancak franchise’a apayrı bir bakış açısı kazandırdığı da muhtemel gözükmektedir. Çoğunlukla bildiğimiz karakterlerden faydalansa da birkaç ufak dokunuş ile her zaman rastlıyor olduğumuz dostluk, maceracı arkadaşlar ve aşk kombinlerine yönelmektedir. Ve bu konseptlerin merkezinde de Koko, Ash ve Pikachu gibi yakın dostlarımız bulunmaktadır. Her zamanki gibi kötü adamlara karşı mücadele veren ekip bu kez, doğayı yerle bir etmeye çalışan kötü bilim insanlarına karşı savaş verecektir.

Bir diğer başarılı animasyon: The Witcher Nightmare of the Wolf

Aralık 2020 Japonya’daki ilk gösterimin ardından büyük beğeni toplayan animasyon pandemi yüzünden bugünlere kadar ertelense de -batı dünyası için- Netflix aracılığıyla izleyenlerle buluşmaktadır. Ve hemen hemen herkesin özlemiş olduğu savaşa ortak olmamızı istemektedir. Karakterlerin kusursuz görsellerinin yanı sıra doğa aşkı temasıyla insanlığa meydan okurken büyük bir farkındalık yaratmaktadır. Sonuç olarak: 7/10.

IMDb: 7,0 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle oyuncu ve diğer seslendirme ekibi:

  • Edward Bosco – Dada
  • Ikue Ôtani – Pikachu (ses)
  • Kimlinh Tran – Koko
  • Sarah Natochenny – Ash (ses)
  • Ken’yû Horiuchi – Narrator (ses)
  • Shin’ichirô Miki – Kojiro (ses)
  • Inuko Inuyama – Nyarth (ses)
  • James Carter Cathcart – James / Meowth (ses)
  • Kellen Goff – Elder Zarude / Mudsdale (ses)
  • Megumi Hayashibara (ses)

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu.

Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: