Skip to content

Prensin Düğünü Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Prensin Düğünü Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Prensin Düğünü film konusu, yorumu, The Royal Treatment incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ayrıca analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Öyleyse keyifli dakikalar dileriz…

Prensin Düğünü Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix’in romantizme vaat ettiği yatırımlar tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Bugünlerde hizmet hayatına devam eden Aşk Planı isimli diziye ilaveten Our Beloved Summer, Dört Dörtlük Buluşma ve diğer pek çok yapım, Netflix’in romantizm üzerine inşa ettiği kataloğun son örnekleri olarak liste başında yer alıyor. “Uslanmaz aşıklara” mottosuyla yayın akışı üzerinde komedi ve dram unsurunu harmanlayan yapımcılar, Prensin Düğünü ile yine içinde mizahın da olduğu duygusal dakikalara imza atacağını belirtmiş oluyor.

Netflix filmi şöyle özetliyor: New Yorklu kuaför salonu sahibi Isabella, şimdilerde evlilik telaşı yaşayan Lavania Prensi Thomas’ın düğünü için işe alındığında, prens ile arasında karmaşık bir ilişki başlıyor. Bu ilişki aşka mı dönüşecek?

Bu öncülü hepiniz yakından tanıyorsunuz. Çünkü bir kadın ya da erkek, ilk defa, şans eseri yollarla bir araya gelmiyor. Bu öncül dışarıdan bakıldığında oldukça sıradan bir akışa işaret etse de, ne yazık ki, aşıkları başka yollarla bir araya getirme ihtimali pek gözükmüyor. Diğer olağan dışı yollarla bir araya getiren yapımcılar da, zaten, Oscar için savaş veriyor.

Prensin Düğünü Film Yorumu

Yönetmenliğini Rick Jacobson’ın senaristliğini Holly Hester’ın üstlendiği Prensin Düğünü, yakın arkadaşları ile beraber bir kuaför salonu işleten Isabella’nın (Izzy) heyecanlı kimliği ile başlıyor. Kendi çapında mutlu bir hayat süren genç kadın, anın tadını çıkartan pozitif duruşu ile içimi ferahlatma konusunda etkileyici bir iş çıkartıyor. Hikâyenin diğer tarafında yer alan Lavania Prensi Thomas ise bugünlerde Lauren isimli bir diğer genç kız ile evlilik töreni için son hazırlıklarını tamamlıyor. Thomas evliliğin görücü usulü olduğunu ve bu sebeple evlilik için hazır olmadığını belirtse de aile çıkarları, Thomas’a “evlen” diyor.

Hulu’nun çok beklenilen yeni dizisi: How I Met Your Father

Şimdi, bu kraliyet düğünün saç ve makyajını yapmak üzere 50.000 dolarlık (?) teklif ile karşı karşıya kalan Izzy, turnayı gözünden vurduğunu düşünüyor. Yakın arkadaşları ve iş arkadaşları ile birlikte prensin olduğu kurmaca kaleye yola çıkan genç kız, prensi görür görmez aralarında bir enerji oluştuğunu hissediyor. Saç gurusu ile geldiği kalede sevilen ve sayılan kişi olması ile birlikte de; “acaba Thomas, Izzy ile mi aşk yaşayacak” soruları yankılanmaya başlıyor.

Cinderella ve The Princess Diaries’in karışımı olarak lanse edilen Prensin Düğünü, hiçbir farklılık, hiçbir ekstra çaba sarf etmese de konseptin getirilerini -hiç yoktan- ekranlara yansıtmaya başarıyor. Pek çok dokunuş bayat formüller ile gerçeğe dönüşmesine karşılık; Izzy ve Thomas’a hayat veren Laura Marano ve Mena Massoud, gözlerimizin pasını silmeyi garanti ediyor. Onun haricinde de geriye sadece “Thomas ve Izzy, aşk mı yaşayacak yoksa yolları ayrılacak mı?” sorusuna cevap aramak kalıyor.

Sonuç olarak: Çerezlik. 6/10.

Filmin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Öyleyse keyifli seyirler.

The Royal Treatment Film Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Laura Marano – Isabella
  • Mena Massoud – Prince Thomas
  • Chelsie Preston Crayford – Destiny
  • Jacque Drew – Ruth LaMott
  • Cameron Rhodes – Walter
  • Jen Van Epps – Jane
  • Amanda Billing – Valentina Conti
  • Taylor Barrett – Francis
  • James Gaylyn – Nate
  • Jay Simon – Doug ve diğer.

Prensin Düğünü Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: