Skip to content

Senin İçin Çıldırıyorum Film Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Senin İçin Çıldırıyorum Film Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Senin İçin Çıldırıyorum film konusu yorumu, Loco por ella incelemesi, Netflix eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Senin İçin Çıldırıyorum Film Konusu Yorumu ve İncelemesi

Dün itibariyle Netflix’te yayınlanan İspyanyol yapımı aşk filmi Senin İçin Çıldırıyorum ile karşınızdayım. Son haftalarda özellikle aşk ve İspanya ortaklığında pek çok yapıma şahit olduk. Bu listeye yeni bir film daha eklendi. Konusu ve ilerleyişi ile diğer aşk filmlerinden çok farklı gözükmese de aktardığı duygu ve eğlence bakımından nispeten öne geçmeyi başardı. En azından çoğu insanın anlık ruh haline uygun düşecek enerjisiyle hafta sonu için ideal bir öneri oldu. Film ile ilgili diğer detaylar şöyle:

Son yılların en çok izlenilen içerikleri arasında yer alan Elite dizisinin senaryosuna katkılarda bulunan Dani de la Orden, orijinal ismi Loco por ella olan yapım ile filmografisine yeni bir içerik ekledi. Tabii son yıllarda film sektörü epey ilerleme kaydetti. Her ne kadar kalite anlamında çok fazla ilerleme kaydedilmese de sinema dünyasında birbirinden farklı isimler görmek gelecek yıllar için güven oluşturmaya yetti. Yerel basın tarafından o listede yer alan Dani de la Orden, Senin İçin Çıldırıyorum ile romantik-komedi temasını kısmen de olsa sağlamış oldu.

Mutlaka Göz Atın: Superman and Lois

Genel çerçeve göz önüne alındığında aşk teması ön planda olacağı aşikardı. Ancak bu ortamı oluşturma şekli merak konusuydu. Bu sebeple karşımıza başarılı bir gazeteci olan Adri ve bazı sebepler yüzünden akıl hastanesinde yatan Carla’nın çelişkili yolculuğu bizlerle buluşmuş oldu.

Senin İçin Çıldırıyorum Film Konusu Yorumu

İkilinin ilk görüşmesi bir barda gerçekleşir. Ansızın gelişen olaylarda birbirlerini beraber eğlenirken bulurlar. Çoğu zaman erkeklerin lanse ettiği bir yorumu Carla gerçekleştirir ve bu geceden sonra görüşmemeyi talep eder. Bir otel odasındaki son görüşmeden sonra yolları ayrılır. Fakat Adri, gönlünü Carla’ya çoktan kaptırmıştır.

Adri, Carla’yı günlerce arasa da bulamaz. Fakat gelişen ilginç dakikaların ardından Carla’yı psikiyatri kliniğinde bulur. Nasıl olur? Neden? Gibi arkası kesilmeyen soruların ardından Adri’yi gördüğüne hiç sevinmeyen bir Carla ile karşılaşırız. Çünkü onun son sözü bir daha görüşmemektir. Benim de mental sorunlarım var şeklindeki açıklamasıyla kendisini aynı merkezde tedavi altına aldırtan Adri, aşkının limitlerini zorlamaya devam eder. Karşılaştığı manzara hiç hoş olmasa da Carla karşısında adeta eriyip gitmektedir.

Filmin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha sonraki gelişmeleri kendinizin görmesini istemekle birlikte çerezlik bir filmin sizleri beklediğini söyleyebilirim. Saçma ve itici gelen sahneleri bir kenara bırakacak olursak vakit geçirme adına gayet izlenilir bir film. Çok beğenmedim fakat almak istediğim duyguları aldım. İyi seyirler…

Crazy About Her (Loco por ella) Oyuncu Kadrosu

  • Álvaro Cervantes – Adri
  • Susana Abaitua – Carla
  • Txell Aixendri – Tina
  • Luis Zahera – Saul
  • Aixa Villagrán – Marta
  • Paula Malia – Laura
  • Nil Cardoner – Victor

Aynı zamanda film fragmanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Popüler filmlere buradan ulaşabilirsiniz.

Senin İçin Çıldırıyorum Film Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: