Skip to content

Sexify Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Sexify Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Sexify dizi konusu yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb, fragmanı, yönetmeni, senaristi, Netflix oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Sexify Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Hayatını sadece geliştirmiş olduğu girişimci projeye yatıran Natalia; bilgisayar konusunda uzman, asosyal ve bir nevi inek moduyla ön plana çıkar. Arkadaşları üniversite hayatını eğlence üzerine kurarken kendisi uyku optimizasyonu isimli projesini ileriye taşımanın derdi içindedir.

Bu proje sayesinde tez ödevini başarıyla geçecek, bir ödüle sahip olacak ve ismini kalın harflerle duvara yazdıracaktır. Ancak “uyku optimizasyonu” isimli projesi hocasına cazip gelmez. Hocası “daha cezbedici” bir içerik arayışındadır. Böylece Natalia yıllarını verdiği projeyi geride bırakacak ve arkadaşları; Monika ve Paulina ile beraber bir seks uygulaması geliştirecektir.

Hulu’nun yeni dizisi Cruel Summer ilginizi çekebilir. Göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sexify Dizi Konusu Yorumu

Netflix’in yeni dizisi Sexify; konusu ve bütünlüğü ile gençlere hitap etme konusunda başarılı bir iş çıkartır. Toplumun farklı türdeki bireylerine bir araya getirerek olağan bir üniversite yaşamı sunar. Natalia ile daha çok yalnız takılmayı seven ve sadece derslerine odaklanan bir profil sağlanırken Monika’da gözü tamamen dışarıda olan ve cinsel duygularıyla yaşayan bir karakter ortaya çıkar. Paulina’da kısmen muzdarip olduğu ilişkisinde savrulurken ekibin orta yol bulucusudur.

Sexify, çoğunlukla kadınların cinsel hayatına odaklanır. Her bir bireyin cinsellik üzerindeki hakimiyetleri üzerinden farklı farklı duyguların içerdiği bir akış sağlar. Bu sayede genç kadınların uygulama üzerinden fikir alışverişi kolaylaşırken eğlenceli dakikalar ortaya çıkar.

Ancak bazı alt metinleriyle “ergence” hissettirmesinin yanı sıra bölümlere serpiştirilen gereksiz sahneler olumsuz bir düşünce oluşturur. Cinselliğin ön plana çıktığı sahneler dizinin ana düşüncesinin önüne geçer. Böylece aktarılan sahnelerin gerçeklik tartışması hâkim olmaya başlar. Fakat heyecan ilerleyiş bir nebze dahi azalmaz. Bu heyecan sizleri koltuğa yapıştıracağı gibi bir solukta da bitirmenize sebep olur. Ve yakındığım meseleler göz ardılır boyuta gelir.

Yönetmenliğini Kalina Alabrudzinska ve Piotr Domalewski’nin yaptığı Sexify ile ilgili söyleyeceklerim bu kadar. Sonuç olarak sizleri; eğlenceli, ilgi çekici fakat bir o kadar da gereksiz sahneleriyle dolu olan bir dizi bekliyor. İzlediğime pişman değilim. Ancak daha kaliteli olmasını ümit ederdim… 6/10

IMDb: 5,5

Sexify Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

  • Aleksandra Skraba – Natalia
  • Maria Sobocinska – Paulina
  • Sandra Drzymalska – Monika
  • Olivia Castanho – Various
  • Jacek Grygorowicz – Straznik Graniczny
  • Daniel Hall – Konrad
  • Malgorzata Foremniak, Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Cezary Pazura …

Sexify Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu. Bir yazının daha sonuna geldik. Diğer içeriklerden anında haberdar olmak için siteye abone olabilir ve bana destek olabilirsiniz. Öyleyse sizlere keyifli dakikalar…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: