Skip to content

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Shooting Stars dizi konusu, yorumu, Sh**ting incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu

Yönetmen Lee Soo Hyun’un tvN ile yürüttüğü ortak projesi Shooting Stars (Sh**ting Stars), Oh Han-byeol isimli genç kadının röportajıyla açılıyor. Son yılların en sevilen Kore oyuncularından olan Lee Sung Kyung’un hayat verdiği kurgusal karakter, ünlü bir yönetim şirketi olan Starforce Entertainment’ın Halkla İlişkiler Departmanı’nda ekip liderliği yürütürken; sanatçılar, ünlüler, muhabirler ve daha nicesi ile komplike bir yaşam sürdüğünü söylüyor. Günün her anını telefon başında geçirdiği için kişisel hayatına yönelemediği gibi işi ile evi arasında mekik dokuduğunu ekliyor.

Sh**ting Stars’ın izleyici odaklı başlangıcı oldukça eğlenceli gözüküyor. Özellikle k-dramaların son zamanlardaki geniş yelpazeli konsept turu hakimken, Shooting Stars da beklenildiği gibi, iş dünyasının derinliklerine dalıyor. Ki Han-byeol’un hayat yorgunluğu, telaşı, kariyer odaklı görüntüsü bu mottoyu kanıtlar hale geliyor.

Shooting Stars Dizi Yorumu

Ve hikâyenin akışına değer katacak olan diğer kişinin tanıtımı gerçekleştiği vakit, uzun soluklu diziseverlerin aradığı kıvılcım belirmeye başlıyor. Ajansın en ünlü aktörü Gong Tae-sung (Kim Young Dae) bir Hallyu yıldızı olarak bültene katılırken hayran kitlesi ile göz kamaştırıyor. Afrika’daki bazı bölgelere yardım ettiği ve sondaj için yoğun çalışmalar da yürüttüğü için yardımseverlik alanın da geçerli not alan yakışıklı birey, konseptin diğer yükünü çekiyor.

Tayland yapımı bir diğer romantik-komedi ürünü: Devil Sister

Bu noktadan sonra dizinin asıl konusunu oluşturan “ünlülerin çalkantılı yaşantısı, entrikaları, aşkları” konsepti devreye giriyor. Ki bu haberleri bulma konusunda başarılı olan Han-byeol ile ünlü yaşantısının kitabını yazan Tae-sung’un olası bir birlikteliği hissedilmeye başlanıyor. Aslında Han-byeol’un Tae-sung’u hazzetmemesi, hemen her yerde onun adının geçmesi genç kızın başını ağrıtsa da Kore dizilerinin tipik formu ekranlara sunuluyor. Kaotik bir kariyer ortamı içinde dram, komedi ve romantizmin formüllerini sunan dizi, gelecek bölümler için vaat ediyor. Öyleyse keyifli seyirler.

Sonuç olarak: 7/10.

MyDramaList: 8,7 / Ayrıca güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

 • Lee Sung Kyung – Oh Han-byeol
 • Kim Young Dae – Gong Tae-sung
 • Kwon Han Sol – Hong Bo In
 • Kim Dae Gon – Han Dae Soo
 • Lee Han Ik – Kim Min Kyu
 • Ha Do Gwon – Choi Ji Hoon
 • Yoon Jong Hoon – Kang Yoo Sung
 • Park So Jin – Jo Ki Peum
 • Lee Jung Shin – Do Soo Hyuk
 • Lee Seung Hyub – Kang Shi Deok
 • Shin Hyun Seung – Yoon Jae Hyun
 • Lee Shi Woo – Jin Yoo Na

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d