Skip to content

Sıra Dışı İntikam Film Konusu ve Yorumu – Crash Pad

Sıra Dışı İntikam Film Konusu ve Yorumu – Crash Pad isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Sıra Dışı İntikam film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

Sıra Dışı İntikam Film Konusu ve Yorumu – Crash Pad
 • 2017 yılında vizyona giren Crash Pad, çoğunlukla komedi temasıyla şekillenirken romantizmi de merkezine almaktan vazgeçmemektedir.
 • Tipik bir rom-com havasına sahip değildir. Ancak komedi sekans aralarına yerleştirilen klişe duygu geçişleriyle izleyen üzerinde baskı kurmaya çalışmaktadır.
 • Filmdeki en güzel detay Domhnall Gleeson’un varlığıdır.

Stensland şans eseri tanıştığı Morgan isimli kadının ruh ikizi olduğunu düşünüyor. Kendisinden epey yaşlı olmasına karşılık Morgan’ın karakteri, enerjisi ve güçlü gece performansıyla adeta havalarda uçuyor. Ta ki Morgan’ın evli olduğunu öğrenene kadar.

Sıra Dışı İntikam Film Yorumu

Yönetmenliğini Kevin Tent’in senaristliğini Jeremy Catalino’nun üstlendiği Crash Pad, klişe başlangıcıyla benzer temalı içeriklerin yanına katılmayı başarıyor. Bizler, hayallerini bir kadın üstüne kuran zavallı erkeğin defalarca önümüzü sürülmesinden sıkılsak da yapımcılar benzer kurgulardan asla vazgeçmiyor. Belki komik, izlerken eğlenceli ancak her gün aynı yemekler yemek, ne yazık ki pek fazla ilerleme sağlayamıyor. Ancak…

Oldukça klişe süslerle başlayan Crash Pad, Stensland’ın sorgulayıcı ve benimsemekten kaçınan karakteriyle hız kazanır. Fakat ağlamaktan, triplere girmekten de vazgeçmez. Kendisinin bir cinsel obje olarak kullanıldığını öğreniyor. Ağlıyor. Ancak pes etmiyor. Stensland’ın karmaşık duygu geçişlerinin ardından hikâyeye yön verecek son isim de kendisini göstermeye başlar. Morgan’ın kocası. Grady.

Sıra Dışı İntikam kalan dakikalarında, adın da anlaşılacağı üzere tam Türk dizilerine yakışan bir kurguyla hikayesine farklı bir dokunuş yaparak Grady ile Stensland’ın yakın arkadaş olma mücadelesini işler. Stensland’ın oldukça zavallı, masum ve hayata karşı beklentisini kaybeden bir genç adam olduğunu gören Grady, gerçek anlamda Stensland ile yakınlık kurmaya karar verir. Partiler, eğlenceler tüm hız devam ederken Sıra Dışı İntikam ilginç sonuyla izleyenlere farklı bir mesaj verme hedefi taşıyor.

2021 yapımı yeni bir film: The Ice Road

Klişe başlangıç, yaratıcı gelişme sekansları ve ön görülür bir finalle sonunu çizen Crash Pad, beklentileri aşamayan vasat bir görüntüyle izleyenleri uğurluyor. Sonuç olarak: 5/10.

IMDb: 5,7

Crash Pad Filminde Görev Alan Diğer Oyuncular

 • Domhnall Gleeson – Stensland
 • Christina Applegate – Morgan
 • Thomas Haden Church – Grady
 • BJ Harrison – Ella
 • Nina Dobrev – Hannah
 • Candus Churchill – Keeley
 • Nils Hognestad – Pierce
 • Dan Gill – Lyle

Sıra Dışı İntikam Film Konusu ve Yorumu – Crash Pad yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: