Skip to content

Slaughterhouse Rulez Film Konusu ve Yorumu

Slaughterhouse Rulez Film Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Slaughterhouse Rulez film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, Kuralları, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ayrıca analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Slaughterhouse Rulez Film Konusu ve Yorumu

Anne Babs Wallace, oğlu Don’u kocası gibi sefil bir hayat sürmemesi için bölgenin en seçkin yatılı okullarından olan Slaughterhouse’a kaydettirmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Böylece aylak, deli-dolu bir yaşam sürmesini engelleyecek. Ve aynı zamanda da gerçek yaşama özel bir birey olarak geri dönecektir. Yüksek öğrenim garantisi, eli bütün ülkeye uzanan sükseli aileler, bolca etkinlik gibi belli başlı kriterlere tav olan Don da bu teklifi kabul edecektir.

Don, Slaughterhouse macerasına atılmadan önce epey telaşlı olsa da saraya benzeyen sıra dışı bir okul kampüsünün yanı sıra ergen bir bireyi cezbedecek tatlı karakterler, her anını keyifle geçirecek etkinliklerle kandırılmaya mecbur kalacaktır. Oda arkadaşı Willoughby Blake, ilk görüşte aşık olduğu Clemsie Lawrence gibi kriterler ise sürükleyici akışın cereyan etmesine neden olacaktır.

Slaughterhouse Rulez Film Konusu

Yönetmenliğini Crispian Mills’ın üstlendiği Slaughterhouse Rulez, ilk dakikalarını Don ile geçirmeye çalışırken bizleri kampüs hayatına ortak etmeye çalışmaktadır. Hemen hemen herkesin geçtiği tatlı dönemleri simgeleyen yakın dostluklar… Tatlı aşıklar… Zorbalık peşinde koşan çeteler gibi belli başlı gençlik kataloğu ürünleriyle akışını süslemektedir. Ve aslına bakılırsa, bu noktada epey iyi iş çıkartmaktadır. Don’a hayat veren Finn Cole’un Peaky Blinders’taki Micheal karakterinden sonra deli-dolu kimliğine bürünmesi, bir noktada şaşırtıcı olsa da kaliteli duruşunu saçma sahnelerle süslenen Slaughterhouse Rulez için dahi koruyabilmektedir.

Gençlik teması hayranlarına: Aşksız Dünya

Don’un oda arkadaşlığını üstlenen Willoughby Blake ise bir diğer gençlik dizisi Sex Education ile özdeşleşen Asa Butterfield’tır. Otis karakteriyle 7’den 70’e nam salan genç oyuncu Willoughby karakteri ile kendisinin imza vuruşu olan aykırı, zıpır, neşeli duruşuyla tekrar izleyici karşısına çıkmaktadır.

Kampüs hayatı, entrikalar, aşıklar olarak başlayan konseptin “okul arazisinde gerçekleşen illegal bir çalışmayla cereyan eden canavardan kurtulmak” üzerine devam etmesi ne kadar saçma geliyorsa Slaughterhouse Rulez bütün saçmalıklarıyla orada durmaya kararlıdır. Okuldaki bahçenin ortasından çıkan devasa büyüklükteki bir canavarla mücadeleye giren kampüs… Günlerini hayatta kalmak üzerine kuracak. Ve bizlere -nispeten- bu filmden uzak durmamız gerektiğinin sinyallerini verecektir. Sonuç olarak: 5/10.

IMDb: 5,3

Filmde görev alan diğer oyuncu ve karakterler

  • Asa Butterfield – Willoughby Blake
  • Finn Cole – Don Wallece
  • Jassa Ahluwalia – Yuri
  • Jamie Blackley – Caspar De Brunose
  • Cory Chambers – Bello
  • Kit Connor – Wootton
  • Alan Drake – Butler

Slaughterhouse Rulez Film Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: