Skip to content

Superman and Lois Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Superman and Lois Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Superman and Lois dizi konusu yorumu, The CW incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb, aynı zamanda fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Superman and Lois Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

DC hayranları 23 Şubat’a sevinçle uyandı. Çünkü izleyenler aylardır beklenen Superman & Lois dizisine kavuştu. Gerek fragmanlar gerek başrol oyuncularının çeşitli paylaşımlarıyla ilgi seviyemize son hadde çıkaran dizi, çok konuşulmaya aday ilk bölümüyle vizyona çıkmış oldu.

2000’li yıllardaki Smallville’deki coşkulu karakterin üstüne Tyler Hoechlin’li Clark Kent’i görmek oldukça etkileyici bir olaydı. Özellikle Hoechlin’ın Teen Wolf’la başlayan nefes kesici kariyeri son zamanlarda daha da ivme kazandı. Derek Hale ile ergenlik dönemimizin vazgeçilmez karakteri haline geldi. Yıllar geçtikçe çeşitli TV ve DC Showlarında yer alan başarılı oyuncu kendisine yine hayran bıraktı.

İlginizi Çekebilir: The Equalizer

Senaryo her ne kadar fantastik bir karakteri ele alsa da 1 saatlik ilk bölümünde dramatik ve aile temalı sahneler yer aldı. Bazı izleyiciler tarafından olumsuz yorumlanan bu ilerleyiş, bence oldukça başarılı bir akış çizdi. Her dakika tayt veya havada uçan bir insan görmek yerine; karakterin özüne girerek daha detaylı bir derinlik elde edilmiş oldu.

Superman and Lois Dizi Konusu Yorumu

Lois Lane’e hayat veren Elizabeth Tulloch, evin annesi rolüyle karşımıza çıktı. İlk bölümün ardından silik bir performans sergilese de ileriki bölümlerde farklı sahneler izlettirebileceğinin sinyallerini verdi. Kocası Clark ile beraber gazetecilik yapan güzel oyuncu, bir yandan işiyle uğraşırken bir yandan da oğulları ve kocasıyla hayatın gerçek yüzlerini izleyenlere gösterdi.

Oğullarından ilki (Jonathan) sosyal, derslerinde ve sporda başarılı bir imaj çizdi. Jordan ise Jonathan’ın tam tersi haliyle karşımıza çıkarken çeşitli psikolojik rahatsızlar yaşadığı belli oldu. Saldırgan ve umursamaz haliyle evin yaramaz çocuğunu yansıttı.

Dizinin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Superman aynı anda birçok işten sorumluydu. Bir yandan yardımsever kişiliği ile insanları beladan kurtarmaya çalışırken bir yandan da evin babası rolünü üstlendi.  “Benim olmazsa olmazım fantastik karakterdir veya Superman izliyorsam her dakika aksiyon görmek istiyorum” diyen izleyen grubundaysanız, büyük ihtimalle yukarıda belirttiğim kişiler gibi diziye negatif yaklaşacaksınız. Ancak izlediğinize pişman olmayacaksınız. Greg Berlanti ve Todd Helbing’in yaratıcı koltuğunda olduğu dizinin ilk bölümüyle ilgili söyleyeceklerim bu kadar. Sonuç olarak mutlaka şans verin. İyi seyirler…

Superman and Lois Oyuncu Kadrosu

 • Tyler Hoechlin – Clark Kent
 • Elizabeth Tulloch – Lois Lane
 • Alex Garfin – Jordan Kent
 • Jordan Elsass – Jonathan Kent
 • Inde Navarrette – Sarah Cushing
 • Adam Rayner – Morgan Edge
 • Erik Valdez – Kyle Cushing
 • Stacey Farber – Leslie
 • Joselyn Picard – Sophie Cushing
 • Stephen Chang – Shanghai Shop Keeper
 • Emmanuelle Chriqui – Lana Lang Cushing

Ayrıca dizi fragmanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer dizi önerilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Superman and Lois Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: