Skip to content

The Bold Type Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

The Bold Type Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; The Bold Type dizi konusu yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

The Bold Type Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

2017 yılında yayınlanmaya başladıktan sonra gündeme neredeyse hiç gelmeyen bir dizi ile karşınızdayım. Bu tarz dizilere oldukça önem verdiğimi sitedeki içerikleri düzenli olarak takip edenler bilir. Bu tarz diziler hiç konuşulmaz, övülmez ya da eleştirilmez. Dizi sayfalarında gezerken kullanıcının önüne çıkmasına rağmen ismi duyulmadığı için tıklanılmaz. Bu sebeple gerçeklikten uzak veya kötü kurgular üzerinden oluşturulan yapımların arasında yok olur gider.

Son günlerin popüler dizisi: Tribes of Europa

Diziyi öve öve bitiremediğimin farkındayım. Ancak öncelikle başrolünde güçlü kadınların yer aldığı dizi ve filmlere epey ilgi duyduğumu belirtmeliyim. Daha önceki yazılarda da dile getirdiğim gibi; azimle savaşan veya yarışan, hayatı için uğraşan, geleceği için yere ayağını bugünden sağlam basan profildeki insanlar herkesin odak noktası olmayı başarır. Bu sebeple dizinin bende ayrı bir yeri vardır. İlave olarak olmazsa olmazımız; dedikodu, entrika, yalanlar ise diziyi daha da izlenilir kılan şeylerdir. Çünkü gerçek yaşamın aynasıdır.

The Bold Type Dizi Konusu Yorumu

3 farklı profildeki kadının merkezinde yer aldığı The Bold Type, az önce de belirttiğim gibi gerçek yaşamdan öyküleri ele alır. Cosmopolitan dergisinin ünlü eski editörlerinden Joanna Coles’un hayatından esinlenir. Ve izleyenlerin karşısına Kat, Jane ve Sutton isimli üç hırslı kadını çıkarır. Neredeyse her anını birlikte geçiren arkadaş grubu tanıtılmaya başlanır. Scarlett isimli moda dergisinde staj yaptıkları, yavaş yavaş yükselerek kadrolu çalışan hale gelmeleri bu hikayelerin başlıca olanlarıdır.

IMDb: 8,0

Fakat bu ilerleyiş tahmin edileceği üzere kolayca gerçekleşmez. Her ne kadar moda dünyasıyla iç içe olsalar da diğer temel duygular yaşadıkları başka bir dünya da vardır. Aşkın, üzüntünün, mutluluğun bol olduğu ve samimi görselleriyle izleyenlere neşe katan bir hava sunar. Bu sebeple başarılı ilerleyişinin ardından 4 sezonluk bir serüven sizlerle buluşmuş olur.

Belki şu zamana kadar izlediğiniz en iyi dizi olmayacaktır. Ancak işten eve, dışarıdan eve sabırsızlıkla dönmenize sebebiyet verecek ve heyecan içinde kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Mutlaka izleyin. İyi seyirler…

The Bold Type Oyuncu Kadrosu

  • Aisha Dee – Kat Edison
  • Katie Stevens – Jane Sloan
  • Meghann Fahy – Sutton Brady
  • Sam Page – Richard Hunter
  • Melora Hardin – Jacqueline Carlyle
  • Matt Ward – Alex Crawford
  • Dan Jeannotte – Ryan Decker
  • Stephen Conrad Moore – Oliver Grayson
  • Adam Capriolo – Andrew

4 sezona ait fragmanlara buradan ulaşabilirsiniz: (1) (2) (3) (4)

The Bold Type Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d