Skip to content

The Cleaning Lady Dizi Konusu ve Yorumu – FOX

The Cleaning Lady Dizi Konusu ve Yorumu – FOX isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. The Cleaning Lady dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

The Cleaning Lady Dizi Konusu ve Yorumu – FOX

2017 yapımı Arjantin televizyon dizisi La chica que limpia’dan yaratıcı Miranda Kwok tarafından 2022 dizi dünyasına uyarlanan The Cleaning Lady, hemen herkesin tahmin edeceği üzere “temizlikçi bir kadını” merkezine alıyor. Hafta hafta yayınlanacak olan 10 bölümün ardından Mart ortasında final yapması beklenen dizinin başrolünde Elodie Yung, Oliver Hudson, Martha Millan ve Adan Canto gibi isimler yer alıyor. Diğer detaylar şöyle:

Kaba tabirle, temizlikçi sektörü dizi dünyasına renk katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Fatma ve Bir Başkadır da görüleceği gibi; güçlü kadın portresi çeşitli senaryoların hakim olduğu farklı temalı içeriklerin kapak fotoğrafını oluşturuyor. Her ne kadar bahsi geçen dizilerde Türkiye’nin sosyo-ekonomik şartları ön planda olsa da güçlü kadın imgesinin, entrika ve suç dünyasının içinde layıkıyla işlenebileceği gözlerden kaçmıyor.

Bu sebeple bugünlerde hizmet hayatına başlayan The Cleaning Lady’in de genel çerçeve itibariyle sözü geçen bir bütünlüğü olabileceği ön görülüyor. Başarılı oyuncu Elodie Yung’un başrolü çekiyor olmasından ziyade akış şeması gereği ilgi çekici olduğu ve sürükleyici dizi arayışında olan bireylerin kolay kolay vazgeçemeyeceği bir seri olduğu izlenimini sunuyor.

The Cleaning Lady Konusu

Ve temizlikçi kadın rolüyle akışı sürklase edecek olan kişinin Elodie Yung’un hayat verdiği Thony karakteri olduğu anlaşıldığında da; taşlar yerine oturmaya başlıyor. Las Vegas’ta, illegal bir şekilde, baldızı ve çocukları ile birlikte hayat süren Kamboçyalı çekici doktor Thony, oğlunun çözümsüz hastalığına çare bulma gayesi taşıyor. Bağışıklık yetmezliği benzeri bir rahatsızla mücadele eden küçük Lucas; babasından uzakta, annesinin liderliğinde hayatı kazanmaya çalışıyor. Vizeleri dolduğu için son donör imkanından faydalanmayan ikiliyi, çok daha karmaşık bir hayat bekliyor.

Diğer yeni dizilere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Halihazırda bunalımlı bir gün geçiren Thony, şans eseri, içinde kartel üyelerinin de olduğu bir cinayete tanıklık ediyor. “Sana ve oğluna dokunmayacağız. Ancak, bize cinayet mahallini temizlemek üzere yardım edeceksin.” Fatma ve Bir Başkadır’da yer alan sosyo-ekonomik kriterin bir başka düzeyine rastlayan Thony, şimdilerde, sadece vize sorunlarla uğraşmıyor. Yıkıcı bir cinayet emsali ile karşılaştıktan sonra kartelin temizlikçisi olarak hem hayatta kalmaya hem de oğlu için gerekli maddi ve manevi desteği sağlamaya çalışıyor.

İlk bölümünü çoğunlukla karakter analizi ve Thony’nin bahtsız yaşamına ayıran The Cleaning Lady, yaşanan cinayetin ardından kıvrımlarını ortaya çıkarıyor. Heyecanı, aksiyonu, kanı ve pisliği bir kenara koyacak olursak; arka planda işlenen aile iç draması da dikkat çekici gözüküyor. Bakalım Thony, oğlu için ne kadar ileriye gidebilecek…?

Sonuç olarak: 6,5/10.

IMDb: 6,6 / Güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Elodie Yung – Thony De La Rosa
  • Adan Canto – Arman Morales
  • Martha Millan – Fiona De La Rosa
  • Sebastien LaSalle – Luca De La Rosa
  • Sean Lew – Chris
  • Faith Bryant – Jaz
  • Quasheem D. Herring – F.B.I Agent
  • Oliver Hudson – Garrett Miller
  • Eva De Dominici – Nadia Morales
  • Jenelle Baptiste – Samentha ve diğer.

The Cleaning Lady Dizi Konusu ve Yorumu – FOX yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: