Skip to content

The Witcher Nightmare of the Wolf Animasyon Film Konusu ve Yorumu – Netflix

The Witcher Nightmare of the Wolf Animasyon Film Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. The Witcher Nightmare of the Wolf anime film konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, yönetmeni, senaristi, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma tarihi, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, analizi gibi soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Keyifli dakikalar dileriz…

The Witcher Nightmare of the Wolf Animasyon Film Konusu ve Yorumu – Netflix
  • Milyonlar satan romanlar, milyonlarca kez izlenen diziler, defalarca kez satılan oyunlar derken The Witcher’ın hâkim olduğu dünya skalası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.
  • Pek çok yeni dokunuş pek çok yeni uyarlama ile başarısını bugünlere kadar taşıyan The Witcher, 2019 yılındaki nefes kesen dizinin ardından izleyenlere bugün itibariyle yeni bir hikâye akışı vaat ediyor. The Witcher: Nightmare of the Wolf. Böylece Netflix de anime kataloğuna yeni bir içerik daha eklemiş oluyor. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Diğer anime filmlere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Her dizi-film tutkununun kabul edeceği üzere, sinematik evrenin fantastik temaları gün geçtikçe hız kazanıyor. Ve bu gelişim evresinde The Witcher’ın da hatrı sayılır bir katkısı bulunuyor. Az önce de belirttiğim gibi roman ve oyun girişimlerinin yanı sıra en büyük vurgunun sahibi 2019 yapımı dizi ile 23 Ağustos’ta yayınlanan anime gelişimin zirvesini gerçekleştiriyor. Ancak sahneler bu kez Geralt yerine Vesemir’in (Geralt’ın akıl hocası olacak) yükselişini konu ediyor.

The Witcher Nightmare of the Wolf Yorum

Asabi tavırları, asık suratı ve çekilmez tavırlarıyla günümüzü şenlendirmeyi hedef belirleyen Vesemir, Nightmare of the Wolf ile tam tersi bir bireye bürünüyor. Daha çok esprileri ve heyecanıyla dikkat çekerken haliyle canavarlarla, kafalarla iç içe sekanslar sunuyor. Oldukça yoksul bir hayat sürmesine ilaveten The Witcher şartları gereği canavarla yatıp kalkan Vesemir, bir yandan altınlarla olan mücadelesine devam ederken bir yandan da kendisini efsanevi olarak lanse ettirecek canavarla savaş içerisine giriyor. Ve “evrendeki en iyi Witcherlardan biri” göndermesine yakışır tavırlarıyla kusursuz bir yolculuğa giriyor.

Apple TV+’tan çok başarılı bir film: CODA

İhanet, şiddet, kan, savaş. Dinamik anime görüntüleri ile The Witcher izleyicilerinin bayılarak izleyeceğini düşündüğüm bir hikâye sizlerle… Kaçırmayın.

Yapımcı: Lauren Schmidt Hissrich

Filmin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Seslendirme ekibinde yer alan diğer isimler:

  • Theo James – Vesemir
  • Graham McTavish – Deglan
  • Lara Pulver – Tetra
  • Matthew Yang King – Luka
  • David Errigo Jr. – Küçük Vesemir
  • Mary McDonnell – Lady Zerbst

The Witcher Nightmare of the Wolf Animasyon Film Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: