Skip to content

Tomorrow Dizi Konusu ve Yorumu

Tomorrow Dizi Konusu ve Yorumu isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Tomorrow dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, Netflix, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

Tomorrow Dizi Konusu ve Yorumu

Tomorrow dizi incelemesi spoiler içermiyor.

Aksiyon, drama ve fantezi temalarıyla, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Tomorrow, bir grup arkadaşın korkunç girişimi ile açılmaktadır. Belki ağır geldiği belki dayanamadıkları belki kaldıramadıkları için intihar etmek üzere sözleşen grup üyeleri, kendilerini, bir arabanın içine kitledikten sonra egzoz dumanlarını solumaya başlamaktadır. Geçen birkaç dakikalık sürenin ardından hemen hepsi baygınlık seviyesine ulaşsa da kırmızı bir takım elbise giyen gösterişli bir kadının -Gu Ryeon- yardımıyla intihar girişimleri son bulacaktır. Çünkü Gu Ryeon bir ölüm meleğidir. Ve diğer pek çok ölüm meleği gibi, ölmeye teşebbüs eden ya da uçurumun kenarından yer alan kişilere yardım etmektedir.

Tomorrow, hikâyenin dram ve fantezi boyutu ele aldıktan sonra karşımıza bir diğer hayatı, kişiliği çıkartmaktadır. Ki bu isim Choi Jun-Woong’dur. Onur belgeleri, başarı belgeleri, takdirler, referanslar ve daha nicesi ile girişken ve kariyer odaklı bir görüntü çizen genç adam, ne yazık ki, yıllardır iş bulamamaktadır. Hemen her işi randevusuna “kesin iş bende” duruşuyla gitmesine karşılık yine hepsinde hüsranla ayrılmaktadır. Ve şimdilerde gitmiş olduğu iş görüşmesi de benzer kapıya çıkmaktadır. Sonucu yine olumsuz şekillendikten sonra da kendisini bir köprünün yanında, onlarca soru işareti ile bulmaktadır. Ve akışın ilk paragrafı ile ikinci paragrafını birleştiren gelişme tam da bu noktada yaşanmaktadır.

Tomorrow Dizi Yorumu

İntihar etmeye çalışan bir diğer adamla göz göze gelen Jun-Woong, intihar etmeye niyetlenen adamı kurtarmaya çalışan Gu Ryeon ile tanışmaktadır. Ve yaşanan kaosun ardından Jun-Woong ve diğer adam suya düşmektedir. Jun-Woong uyandığında, o güne kadar hiç duymadığı bir bilgiyi öğrenecektir. 3 yıl boyunca, ruhunun yarısını hastanede bırakacak olan genç adam, diğer ölüm meleklerinin yanına katılarak intihar riski taşıyan bireylere yardım edecektir.

Diğer yeni dizilere buradan erişebilirsiniz.

Güçlü oyunculuklar, güçlü performanslar bir kenara, Tomorrow, son zamanların en iyi k-dramalarından biri olmaya aday gözükmektedir. Halihazırda ismi dönen oyuncuların etkileyici sinematik görsellerine ilaveten ölüm meleği, intihardan kurtarma görevi gibi ütopik ve belki de fütürist gelişmelerle hikayesinin keskinliğini arttırmayı başarmaktadır. Henüz ilk bölümü ile alıcı önüne çıkmasına karşılık diğer k-dramalarda olmayan hıza, sürükleyiciliğe, hakimliğe sahip izlenimi vermektedir. Sonuç olarak: 7/10.

MyDramaList: 8,6 / Ayrıca güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Rowoon – Choi Joon Woong
  • Kim Hee Sun – Goo Ryun
  • Yun Ji On – Im Ryung Goo
  • Lee Soo Hyuk – Park Joong Gil
  • Kim Hae Sook
  • Kim Nu Ri
  • Moon Seo Youn
  • Jung Dong Geun
  • Yoon Jong Won

Tomorrow Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Categories

Diziler

Tags

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: