Skip to content

Trickster Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Trickster Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda;  Trickster dizi konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

trickster dizi konusu yorumu ve incelemesi

Eden Robinson’un çok satan romanı Son of a Trickster’dan uyarlanan yeni Kanada yapımı Trickster, 7 Ekim’de izleyenlerle buluştu. Şu ana kadar 3 bölümü yayınlanan dizi, 3 bölüm sonra; 11 Kasım’da sona erecek. Ödüllü film yapımcısı Michelle Latimer tarafından yaratılan dizi; başrolünde mesleğe yeni girmiş yapmış olan Joel Oulette’i barındırıyor. Kanada basının dilinden düşüremediği Trickster, Jared isimli bir gencin zorlu hayat mücadelesini ele alıyor.

Netflix’in animasyon türündeki yeni filmine göz atın: Bir Ay Masalı

Jared, kısa bir zaman önce ayrılan anne ve babasının sorunlarını çözmekle uğraşan genç bir öğrenci profili çiziyor. Neredeyse günün her anını arkadaşlarıyla parti yaparak geçen Maggie, oğluna destek olmak yerine onu borç batağına sürüklüyor. Baba rolündeki Phil, yeni sevgili ve doğacak bebeğinin derdinde. Ailesini bu halde gören Jared, kolay yoldan para kazanma yollarını arıyor. Yaptığı uyuşturucuları; part time çalıştığı fast food firmasında satan Jared, ailesini yola getirmenin derdine düşünüyor. Bu aşamalardan sonra “büyülü olaylar” dediğimiz bir takım gelişmeler oluşmaya başlıyor.

Henüz 3 bölümü yayınlanan dizinin IMDb puanı: 6,4

Trickster Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Trickster dizi oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden birkaçı şöyle:

  • Joel Oulette – Jared
  • Crystle Lightning – Maggie
  • Kalani Queypo – Wade
  • Anna Lambe – Sarah
  • Nathan Alexis – Crashpad
  • Gail Maurice – Georgina
  • Yönetmen: Michelle Latimer

“Benzersiz dizi”, “Daha iyisi gelmedi” gibi yorumların aksine diziyi hiç beğenmediğimi belirtmek istiyorum. Sosyal medyada; Supernatural, Teen Wolf benzeri olarak gösterilen dizi, bu sayılan yapımların yanına bile yaklaşamıyor. Dizi için büyük emek harcandığı ortada fakat beni yeteri kadar tatmin etmediğini söylemek istiyorum. Şu ana kadar 3 bölümü yayınlanan dizinin devamını izler miyim? Umarım kalan bölümlerle birlikte daha iyi hale gelir ve izlerim. İyi seyirler…

Trickster dizi fragmanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yayınlanmasının üstünden birkaç güç geçmesine rağmen popüler dizi listelerinin altını üstünü getiren Barbarians dizi incelemesine göz atın. İncelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

Trickster Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d