Skip to content

True Story Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

True Story Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix isimli içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika boyunca meşgul edecek inceleme yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. True Story dizi konusu, yorumu, incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, hakkında, kaç bölüm, kaç sezon gibi soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar dileriz…

True Story Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Netflix True Story dizi incelemesi spoiler içermiyor. Ancak dikkat edin. Dizi final sahnesine yaklaştıkça vahşileşmeye devam ediyor.

Kevin Hart ismini zikrettiğimizde hemen herkesin hafızasında canlanan komedi dünyası fikri oldukça samimi bir gerçeği ön plana çıkartıyor. Bugüne kadar icra etmiş olduğu kişisel şovlarıyla önce birkaç kişinin akabinde çeşitli eyaletlerin bugünlerde de Netflix gibi güçlü akış devinin radarına giriyor olmak, kendisinin başarı öyküsünü yeteri kadar kanıtlamışken şimdilerde ise ciddi, vahşi, çok oyunculu bir projenin içerisine dahil oluyor. Ve böylece de kendisinin sadece “komedi” üzerine harikalar yaratabileceğini simgeleyen dürtüleri elinin tersiyle itmeyi başarıyor. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Kendi kişisel ve komedyen hayatından ihamlar aldığı The Kid karakteriyle alıcı karşısına çıkan Kevin Hart, çeşitli ülkelerde milyonlarca izlenme ile turlar düzenleyen enerjik rolüyle dikkat çekmektedir. Kendi doğuş öyküsüne benzeyen yoksulluklar, manevi kayıplar, desteksiz ilerleyişlere karşılık güçlü benliğini ve dinamik ruh halini izleyenlere aktarmaktadır. Ve şimdilerde farklı şehir veya ülkelerde turne benzeri programlar düzenleyerek dünya üzerindeki kalıcılığına damga vurmaya başlamaktadır.

True Story Dizi Konusu

Haliyle Kid zengindir, çevresi kalabalıktır… Ancak aynı zamanda bahsini geçirmiş olduğum ailevi problem ve eksiklerle var olmaya çalışan birisine hitap etmektedir. Ağabeyi Carlton (Wesley Snipes) ile yıllar öncesinden yaşamış oldukları münakaşanın ardından yolları farklı şekilde çizilmiş. Ve görünüşe göre gerginlikleri, sinirleri hiçbir zaman geçmeyecektir. Ta ki Kid’in kusursuz geçen yeni şovuna kadar. Hollywood’un parlayan yıldızı olarak lanse edilmesine ilaveten ağabeyi Carlton ile iyi ilişkiler besleyeceğini düşünen Kid, geceyi çifte zaferle kapatmış gibi gözükmektedir. Ancak yoğun geçen gecenin, sonu gelmeyen parti serüvenin ardından güne uyandıklarında, karşılarında bir dedektif göreceklerdir. Üstelik ilgilenmeleri gereken tek sorun polisler olmayacaktır. Çeşitli kişilere hizmet eden mafya üyeleri, ölü bedenin intikamı için peşlerinden gitmeye devam edecektir.

Vizyondaki en popüler film: Dünyanın En Kötü İnsanı

Narcos ve Narcos: Mexico yazarı Eric Newman’ın yazar koltuğunda oturduğu True Story, kardeşlerin birlikteliğinden çok Kid üzerinden şekillenmeye devam etmektedir. Kid’in yıllarca uğraşıp, tırnaklarıyla kazıdığı popülerliği, başarısı, benliği evinin dedektiflerle dolup taşmasının ardından sarsılırken karakter nezdinde sorgulayıcı emsalleri izleyici karşısına çıkarmaktadır. Yükselen grafiğin ivmeli düşüşü başlıklı klişe öncüle sahip gibi gözükse de son bölümlerdeki vahşi ton ile kusursuz bir portre çizmektedir. Sonuç olarak: 7/10.

Dizinin güncel IMDb puanına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

  • Kevin Hart – Kid
  • Wesley Snipes – Carlton
  • Theo Rossi – Gene
  • William Catlett – Herschel
  • Abbey Paige – Stripper
  • Michael James Bell – Ditmar
  • Avery Kidd Waddell – Julian
  • Caleb Elijah – Christian

True Story Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek üzere…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: