Skip to content

Virgin River Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

Virgin River Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; Virgin River dizi konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi, ilk sezon değerlendirmesi, IMDb puanı gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

Virgin River Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Bugün sizlere, Robyn Carr’ın çok satan kitap serisinden uyarlanan Netflix dizisi Virgin River hakkındaki görüşlerimi paylaşıyor olacağım. Duyanlarınız vardır; 2019’un sonu itibariyle izleyenlerle buluşan yapım, oldukça olumlu tepkiler almıştı. Samimi ve kendisine çeken konusuyla tam not almayı başaran dizi 2.sezon onayını aldığını duyurduktan sonra izleyenleri heyecanlı bir bekleyişe sürükledi. İşte sizlere 27 Kasım’da yayınlanacak yeni sezon öncesi birkaç bilgi:

Akıl almaz kurgularla izleyenlerin gözlerini boyayan ve insanı yapay dünyaya iten yapımlardan sıkıldaysınız; bu içten, gerçek hayatın görsellerini sizlerle buluşturan diziye göz atmanız gerekiyor.

Geçmişte yaşadığı büyük acıların ardından yeni bir hayata başlamak isteyen hemşire Melinda Monroe, kendisini Virgin River isimli tatlı bir kasabada bulur. Üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen ona rahat vermeyen acı geçmişini arkasında bırakmaya çalışan kadın ilk günler itibariyle bu kasabada da istediğini bulamaz. Kendisini işe alan huysuz doktorun sekreterliğini yapmakta ve ona yaşaması için verilen evde (çöplük desek yanlış olmaz) kalamamaktadır. Fakat kötü başlangıcın ardından barda tanıştığı Jack, bazı yaraları kapatmaya çalışacaktır. Çoğu izleyenin kimyasına bayıldığı bu ikili, güzel serüvenin kahramanlarıdır.

Dizinin güncel IMDb puanına buradan ulaşabilirsiniz.

Virgin River Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Dizide performans gösteren oyunculardan bazıları şöyle:

  • Alexandra Breckenridge – Melinda Monroe
  • Martin Henderson – Jack Sheridan
  • Colin Lawrence – John Middleton
  • Benjamin Hollingsworth – Dan Brady
  • Grayson Maxwell – Ricky
  • Annette O’Toole – Hope McCrea

Eğer siz de benim yaptığım gibi diziyi gecenin ilerleyen saatlerinde izlerseniz, gecenizin kalan dakikalarını keyifli ve huzurlu geçireceksiniz. Üzerinde dakikalarca düşünmeyecek ve sadece dizinin hoş akışı içinde oluşan samimi duyguları benliğinizde hissedeceksiniz. Ne bir yoğun kurgu ne de akıl almaz senaryo. Sadece her insanın hayatının belirli bölümlerinde rastladığı iyi veya kötü duygular sizinle buluşacak. “Yaşlılar gibi konuştun.” dediğinizi duyar gibiyim. Aslında tam olarak öyle değil. Çünkü bu tarz yapımların da insan gelişimine katkısı olduğunu düşünüyorum. Göreceğiniz bir karakter veya yaptığı bir eylem, sizi olumlu anlamda başka bir insana dönüştürebilir.

Fakat “ben aksiyon, gerilim, suç gibi temaların yer almadığı hiçbir diziyi izleyemem” diyorsanız, kesinlikle başlamanızı önermem çünkü ilk bölümü dahi bitiremeyebilirsiniz. Ama yerinizde olsam -27 Kasım itibariyle 2.sezonun geleceğini düşünürsek- diziye bir şans verirdim. İyi seyirler…

Virgin River dizi fragman ve bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

HBO’nun yeni dizisi Industry hakkında bilgi almak için tıklamanız yeterli.

Virgin River Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: