Skip to content

We Are the Champions Belgesel Dizi Konusu, Yorumu ve İncelemesi

We Are the Champions Belgesel Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi yazımızda; We Are the Champions belgesel dizi konusu, yorumu, incelemesi, yönetmeni, senaristi, oyuncu kadrosu, yayınlanma tarihi gibi soruların cevaplarını bulacaksınız…

We Are the Champions Belgesel Dizi Konusu Yorumu ve İncelemesi

Netflix’in ilginç ve eğlenceli yarışma serisi We Are the Champions, 17 Kasım itibariyle izleyenlere sunuldu. Çeşitli ülkelere ait yıllardır süregelen festival vb. etkinlikleri bir araya getirerek keyifli dakikalara imza atan yapım, çerezlik içerik arayan izleyenlerin ihtiyaçlarını karşılamış oldu. Belgesel ile ilgili diğer detaylara yazının geri kalanında bulabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğim gibi bölümler içinde birbirinden farklı ve eğlenceli yarışmalar yer alıyor. Bugüne kadar çeşitli programlarda birbirinden eğlenceli oyunlara şahit olsam da dizide yer alan yarışmalar sanırım en ilginçleriydi. Bölümlerde yer alan yarışlar ve kısa bilgileri şu şekilde:

Cheesee Rolling: İngiltere Gloucestershire’de gerçekleştirilen ilginç festival “peynir yuvarlama” belgeselde karşımıza çıkan diğer eğlenceli bir yarışma. Coopers tepesinde bekleyen yüzlerce yarışmacın tek bir hedefi var: yuvarlanmakta olan peyniri yakalamak.

Dizide görev alan geniş yapımcı kadrosuna buradan ulaşabilirsiniz.

We Are the Champions Belgesel Dizi

Chili Eating: Aranızda mutlaka acı sos veya türevi yiyecekleri sevenleriniz vardır. İşte bu bölüm tam da size göre. Ülkemiz başta olmak üzere dünya genelinde de sayısız örneklerini gördüğümüz yarışma grubu; izleyenlere komik yarışmacılara acı dolu anlar yaşatıyor. We Are the Champions ismiyle yayınlanan belgeselde yarışmacılar, Pepper Eating Challenge’da dünyanın en acı biberi olarak bilinen Carolina Reaper ile sınırlarını test ediyor.

Fantasy Hair Styling: Birbirinden farklı (çirkin) saç modellerini görmeye hazır mısınız? Bugüne kadar gördüğünüz saç modellerini unutun ve bu bölümü dikkatli bir şekilde izleyin çünkü bu bölümde sizleri sıra dışı saç tasarımları bekliyor.

Yo-Yo: Umarım çocukluk yıllarınıza dönmeye hazırsınızdır. Çünkü bu bölümde küçüklüğümüzün vazgeçilmez oyuncağı Yo-Yo sizi geçmişe götürecek. Ve birbirinden farklı yarışmacı performansları sizinle buluşacak.

Dog Dancing ve Frog Jumping üzerine yapılan yarışmalar; belgeselin kalan bölümlerinde bulabileceğiniz diğer oyunlar arasında yerini almakta. Dizi üzerine detaylı bir inceleme yapma gereği duymuyorum. Genel itibariyle eğlenceli ve çeşitlilik açısından güzel bir içerikti benim için. Yemek yerken izlenebilecek bir dizi olduğu belirtiyor ve gerisini size bırakıyorum. İyi seyirler…

We Are the Champions dizi fragman ve bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Amazon’un yeni filmlerine göz atmak için buraya tıklamanız yeterli.

We Are the Champions Belgesel Konusu Yorumu ve İncelemesi yazı sonu…

Liked it? Take a second to support Canberk Hatipoğlu on Patreon!
Become a patron at Patreon!
%d blogcu bunu beğendi: